Ilość pieniędzy

Witam! Chciałem zacząć grać w RoMa, jednak słyszałem, że bez płacenia się nie obejdzie. Jestem skłonny trochę wydać, jednak nie chcę przepłacać. Moglibyście mi powiedzieć, ile zł wyniosłoby to co miesiąc? Średnio, ile musiałbym wydac miesięcznie, zeby nie martwić się o brak możliwości gry.

umm, dosyć sporo, na wyższych levelach is to podstawa np. jak padniesz.

wg. mnie ok. 70zł/mies.

70/mies? Sporo... P2p tyle nie mają.. Dzięki za odpowiedź, zastanowię się jeszcze nad tą grą...

graj w Aiona 100x lepszy darmowy mmo

Nie graj ani w aiona,ani w roma... i tyle. Lepiej idz na spacer do parku :) A na poważnie jak chcesz coś w grać to poszukaj wsród nowych produkcji

a jak juz chcesz wydac to w p2p przynajmniej wiesz za co placisz

Jak jestes skłonny płacić, to graj w WoW'a, a nie jego nędzną podróbkę, na która wydasz jeszcze wiecej kasy.

Gram w WoWa od 5 lat, ale znudził mi się, szukam alternatywy. Z tego, co słyszałem, to ta jest najlepsza.

RoM jednak ma nie powtarzalny klimat muszę to przyznać choć nie przepadam za tą produkcją.

Może allods? .. darmowy. Kiedyś is był mega przesadzony, ale teraz już wszystko wróciło "do normy".

Allods? Czy ta gra czasem nie umarła? Tzn. nie ma już graczy?

Sam dzisiaj pobrałem Allodsa, początek jak narazie zniechęca, ale mam z 5lv, wiec bede grał dalej.

Wyszła polska wersja i trochę ludzi lata ;)

Pytanie jak długo.. :P

Jak na razie są :) . Co do Runes of Magic to słyszałem ,że gracze w end game wydawali sumy dochodzące do 200 zł.

O Boże... Przekonałeś mnie, spróbuję Allods, nie mam zamiaru wydawać na grę F2P 200 zł o.o

No ja zacząłem grać w Allodsa rano, i po tym cholernie nużącym tutorialu jest całkiem fajnie.

Allods też do tanich nie należy.

Ale da radę za ok. 50 zł/mies? :P

EDIT: Pytam, bo gra mi się spodobała.

Magnus za 42zl masz rifta i tam jest co robic o ile ang to nie przeszkoda bo dobrej polskiej nie ma gildii