Im back po latach "Powrót"

FF14 jest skomplikowany jeśli chodzi o ich stronkę i systemy tam, jakieś kody z dupy chuju muju milion wersji, ale jak się ogarnie to potem z górki leci

1lajk

i spokojnie można opłacać abonament paysafecard, albo kupować cryste i crystą przez paypala/psc :slight_smile: (mogstation)

A tak właściwie to czego szukasz? PvE? PvP? A może sandboxowy styl gry?

Lineage 2 ElmoreLab - jest to jeden z najlepszych (nawet najlepszy) serwerów L2 na chwilę obecną. Grają tam w większości osoby po 30-tce.
Skoro pamiętasz dobre czasy L2 to warto sobie je przypomnieć.

Kiedyś to było ten klimat już raczej przeminął i nie wróci sam od 3 lat nie znalazłem tego co mnie kiedyś przyciągało jeszcze licze na lost ark jak to nie wypali to już chyba nie ma co trzeba czekać na wehikuł czasu :slight_smile:

Jesli nigdy nie mial okazji sprobowac tego tytulu i calego lore, owszem.

Tylko Path of Exile ja się dziwie, że wystartowały jakieś bez geny gry a Poe ma w sobie to coś i chce się grać.

coś tu wybrałem :slight_smile: ff14

ale te questy… tak jak piszą męczące na początku :slight_smile:

mistrz level trolling 100 :slight_smile:
tylko ty byłeś niemiły… moje kropki ci przeszkadzają? gramatyka? :))))

a może to ja jestem mistrz level 100!!
pomyśl , jakim jesteś człowiekiem i panu już dziękujemy!!!

Aż dziwne, że przez tyle lat nie zdecydowałeś się sprawdzić World of Warcraft. To ogromny przeskok pod względem jakości, w porównaniu do takich gier jak L2, Aion itp

Tak czy owak niezależnie jakie mmo wybierzesz, podstawa to znalezienie sobie konkretnej gildii.

naucz się najpierw kultury :smiley:

Trochę się zaśmiałem, kupiłeś (nowego?)laptopa z RTX i zaczynasz od Lineage2?
Do tego to ci laptop z rtx nie potrzebny, na telefonie odpalisz…
Niestety ale nie ma nic ciekawego na chwilę obecną, nie będę ci proponował gówien, w które sam bym nie zagrał, nw w zasadzie z aktualizacji na aktualizacje dostaje więcej bugów niż miał w dniu premiery, Elyona odradzam, największe rozczarowanie ostatnich kilku lat (patrz traliery AIR i porównaj ze stanem faktycznym) gra z 2021 na UE3 hahaha.
Był jakis czas temu news na głównej, że robią jakieś mmo na UE5, ale czy w 2022 wyjdzie, nie mam pojęcia. Ewentualnie czekać na blue protocol, ale kiedy? musisz sprawdzić na necie.
Cała reszta gier, to to co było, nic nowego.

runescape