IM i Inne

Witam. W lotro jest system F2P ale IM też istanieje. Czy bez płacenia da się grać ?? Czy max lvl można osągnać, insty, raidy pvp to wszystko jest darmowe ?? I czy ludzie którzy płacą maja dużą przewage w walce z nami ??

Na jakim servie najlepiej grac ??

Teoretycznie bez płacenia można mieć prawie wszystko, kwestia zdobywania masowo Turbine Points za kolejne osiągnięcia(deeds).

W LOTRO nie ma czegoś takiego jak przewaga za sprawą IM, 85% rzeczy w sklepiku to elementy ODBLOKOWUJĄCE kolejne kawałki gry (np dodatkowe klasy, pojemniejsze inventory, kolejne tereny z questami etc etc etc), jest to zarówno wielka zaleta jak i wada, ponieważ za free otrzymujesz tylko 4 pierwsze tereny (Shire, Ered Luin, Bree i Lonelands), co pozwoli osiągnąć nieco ponad 30 poziom(na 75 możliwych!)

Czemu użyłem na początku wypowiedzi słowa "teoretycznie", ano z bardzo prostej przyczyny, taki w pełni darmowy styl gry to sposób dla największych hardcorów i nolifów,masowe farmienie Turbine points zajmie wieki, przeciętnie za 1 osiągnięcie otrzymujesz 5-10TP, natomiast najtańszy quest pack(odblokowany teren z nowymi questami, instancjami, deedsami) to wydatek 595 TP, najdroższy to ponad 3000TP, tak więc do odblokowania wszystkiego będziesz musiał mieć sporo ponad 10000 TP.

Zdaje sobie sprawę, że to może przerażać, ale praktycznie w żadnej innej grze FREEMIUM, oprócz LOTRO i DDO, bez płacenia nie jesteś w stanie mieć wszystkiego darmo, więc nieco cierpliwości i dasz sobie radę, gra jest tego warta.

Ja jednak dałem sobie spokój z darmową zabawą, praca i życie osobiste nie pozwalało mi na ten rodzaj giercowania, wybrałem więc opcję abonamentową a później kupowanie Turbine Points za pieniądze i odblokowywanie kolejnych elementów(na same zakupy wydałem łącznie ponad 630zł, ale nie żałuję, ten tytuł jest tego wart a dla mnie jako osoby pracującej nie była to wielka suma).

ps. co do PVP to istnieje jedynie jako oddzielny tryb gry wybierany z poziomu menu, LOTRO jest stricte PVE!

Witam. W lotro jest system F2P ale IM też istanieje. Czy bez płacenia da się grać ?? Czy max lvl można osągnać, insty, raidy pvp to wszystko jest darmowe ?? I czy ludzie którzy płacą maja dużą przewage w walce z nami ??

Na jakim servie najlepiej grac ??