Infinity Wars

Siema chciałbym się zapytać na temat karcianki infinity Wars

pytanie pierwsze jak wy oceniacie tą grę od skali 1-10

ile gra ludzi w tej grze

jaki jest system gry

jak się kupuje karty chodzi mi czy poprzez prawdziwej waluty czy można zdobyć poprzez gry

czy jest prosta gra czy bardzo trudna

i ostatnie pytanie przez co najlepiej pobrać przez steam, windows czy niczym się nie różni

7/10, jedna z bardziej skomplikowanych teraz karcianek online- wszystkie są banalne ale Inifnity Wars jest ciut trudniejsze. Karty kupujesz za prawdziwy hajs lub za walutę ingame'ową. Steam.

8/10

Wystarczająco dużo jak na karciankę

Dość skomplikowany i interesujący

Można i tak i tak

Trudna, ale nie za trudna

Niczym się nie różni chyba

PS. Maqes grasz jeszcze? :D

8/10Wystarczająco dużo jak na karciankęDość skomplikowany i interesującyMożna i tak i takTrudna, ale nie za trudnaNiczym się nie różni chybaPS. Maqes grasz jeszcze?

Od czasu do czasu odpalę ale tak to coraz rzadziej.

noo jestem ciekawy jak to bedzie wygladało grałem takie gry jak magic the gattering duel masters, hearstone,duel of champions i tylko tyle jestem naprawde ciekawy jak bedzie wygladala

8/10, ale jak dla solo f2p gracza, zaczyna mnie powoli odpychać, bo deck mam kiepski, dostaję bęcki, na nowy wyfarmić ciężko, chyba że na botach, a w na rift runach zawsze mnie gra strolluje z commanderami i ponieważ grają tam praktycznie sami wyjadacze, szybko odpadam. Jakbym miał normalnych, przeciętnych znajomych do grania do dałbym 10/10, ale jak zapraszam, to zawsze słyszę to samo: "karcianki zawsze są p2w i nie będę w to grać"...

jakiś nowy chętny na partyjkę ?:)

Siema chciałbym się zapytać na temat karcianki infinity Wars

pytanie pierwsze jak wy oceniacie tą grę od skali 1-10

ile gra ludzi w tej grze

jaki jest system gry

jak się kupuje karty chodzi mi czy poprzez prawdziwej waluty czy można zdobyć poprzez gry

czy jest prosta gra czy bardzo trudna

i ostatnie pytanie przez co najlepiej pobrać przez steam, windows czy niczym się nie różni