Inspirit Online/ELOA Online

Ja również przetestuję a wiadomo że w większej paczce się lepiej gra ;)

Wymagania mniejsze niz przewidywalem, wiec praktycznie kazdy zagra. Wam tez owa produkcja przypomina Mythosa?

Okej, jako iż zebrała się grupka osób, postanowiłem skleić team do gry. Aktualnie jestem w trakcie przygotowywania forum 'gildii', która powstanie po starcie gry. Po więcej informacji zapraszam na pw.

Ja również napewno zagram :)

Oriętuje się ktoś czy będzie w tej grze jakaś klasa summonera ?

http://syjonclan.tk/ - zapraszam powoli do składania podań.

Ja również napewno zagram Oriętuje się ktoś czy będzie w tej grze jakaś klasa summonera ?

Nie ma takiej classy

Masz 5 obecnie , u nas wiadomo że będą na start 4 ( warek , ranger , battle support , mage , na kr rogal )

Można gdzieś jeszcze KLUCZA?!

PS. Derpik Derpik <333

Violet, z tego co piszą na fb to będzie jeszcze kilka giveway'i. Pilnuj... ;p

Naogladalem sie gameplayow i jestem pozytywnie nakrwcony. Bazooka Rilfman Archer to moj wybor. Oczywiscie z naciskiem na rilfa. Szkoda ze nie ma inzyniera/technologa z dronami, wiezyczkami itp ehh. Byc moze ktoras z tych klas bedzie miala owe umiejetnosci. Musze dorwac gameplay z highlvlow. A jak u was z wyborem? Jesli chcecie pograc z przyjaznie nastawiona grupa to zapraszam na syjonclan.tk do dzialu rekrutacji.

Ja się z chęcią dołączę do gildii pod koniec czerwca, mam nadzieję, że będziecie rekrutować ;) Wpierw wolałabym wypróbować gierkę, bo chociaż wygląda naprawdę fajnie, kto wie, czy mi się spodoba na tyle, by się w nią mocniej angażować.

A, i dzięki za podanie wymagań, są przyjemnie niskie. :D

Bazooka Rilfman Archer to moj wybor. Oczywiscie z naciskiem na rilfa. Szkoda ze nie ma inzyniera/technologa z dronami, wiezyczkami itp ehh. Byc moze ktoras z tych klas bedzie miala owe umiejetnosci. M A jak u was z wyborem?

Nie ma umiejętności dronów wiezyczek , o ile pamiętam mag chyba tylko stawia hydre . Nie ma nacisku na rifla cały szkopuł tej gry polega na opanowaniu wszystkich 3 class i umiejętne zmienianie broni w trakcie walki .

Ja myśle nad magiem bo ma bardzo dobrą mechanike i zestaw skilli do pvp .

Czyli grales na koreancu? Jak wrazenia? Ja nie dalem rady z rejestracja.

Jak chcesz napisz PM mogę konto udąstepnić bo bez kr numeru nie aktywujesz . Nie doszedłem do engame więc nie mam odniesienia jak to wygląda na max lvlu . Gra sie bardzo przyjemnie

Witam. Razem z ekipą z novasociety zbieramy również zgraną paczkę i zamierzamy stworzyć Polską Gildię. Jest już dość sporo chętnych i nie małe zainteresowanie z różnych stron, jeśli chcielibyście połączyć siły to zapraszamy. Posiadamy forum oraz TS'a na którym każdy się odnajdzie. Czekając na CBT można u nas posiedzieć i porozmawiać na różnych kanałach i pograć z ludźmi w różne gry :)

Namiart TS3: Ts3.novasociety.com

Forum: http://forum.novasociety.com/index.php

Wymagania nie za duże, a wydaje się być dobra, więc pewnie wbije się i pogra strzelcem albo wojownikiem

Witam. Razem z ekipą z novasociety zbieramy również zgraną paczkę i zamierzamy stworzyć Polską Gildię. Jest już dość sporo chętnych i nie małe zainteresowanie z różnych stron, jeśli chcielibyście połączyć siły to zapraszamy. Posiadamy forum oraz TS'a na którym każdy się odnajdzie. Czekając na CBT można u nas posiedzieć i porozmawiać na różnych kanałach i pograć z ludźmi w różne gry Namiart TS3: Ts3.novasociety.comForum: http://forum.novasociety.com/index.php

Reklamuj sie przyjacielu w swoim temacie. To nie temat rekrutacji, lecz rozmowy i spekulacje. Brzydko z twojej strony.

To nie jest post rekrutacyjny, proszę czytać ze zrozumieniem. Jest to posto do was o połączenie sił. Nie moja wina, że odbierasz to po swojemu

Nie bd z kolegom dyskutowal. Podales tsa novejsociety i forum. Oczywiscie nie jest to reklama/promocja gamingu Zreszta mozna sprawdzić dzial szukam graczy, czy gildie i klany. Wszytsko na jedna noge, spam po prostu. Dziekuje i dowidzenia w grze. Licze na zdrowa rywalizacje w PVP. Tutaj basta.

Polecam naukę języka Polskiego w pierwszej kolejności :) Ludzie przychodzą do mnie i mówią, że jesteś napalony na wszystkie gry pokolei jak szczerbaty na suchary. To dopiero ciekawe wiadomości od ludzi których nie znam jeszcze. Pozdrawiam

Relax a nie lepiej się dogadać i z 2 gildi zrobić alliance ? :) Czemu Polacy jak zwykle muszą robić 2 fronty , a do premiery powstanie ich jeszcze z 10 . Przykre to że wszyscy sobie do gardeł zawsze wskakują podczas HeadStartu czy bety , a po miesiącu nie istnieje ani jedna Polska gidlia by miała szanse powalczyć z INT clanami

Nie odbiegając bardzo od tematu mam wielką nadzieje że nie będziemy się męczyć kolejnego miesiąca w fazie zamkniętej bety :( bo de fakto mają do przetestowania tylko stabilność serverów i engl nakładkę .