Inspirit Online PROBLEM

Witam. O toż mam taki problem. Po wyborze serwera eu/na launcher nie patchuje się. Pokazuje 0 MB / 0 MB po godzinie nic nadal się nie dzieje. Może ktoś ma sposób na to. Z góry dzięki. Pozdrawiam

Uruchom grę przez Client2.0 z folderu

Tak grę uruchomię ale po wpisaniu loginu i hasła wyskakuje komunikat, że mój client jest out dated. Błędne koło się zamyka.

oh, no to nie wiem ..... zobacz czy na forum inspirita nie ma tego problemu

Będę zgadywał - masz windows 7 x64. Ja też...

Od startu bety grę udało mi się odpalić słownie DWA RAZY. I tak ponoć jestem fuksiarzem, ponieważ grono ludzi którym gry nie udało się wcale odpalić poza tobą, jest całkiem spore. Ciężko mi wierzyć w profesjonalność firmy, jeśli od ponad tygodnia nie naprawili tego, a wątków o problemie na ichnim forum jest jak mrówków.

opcje dla Ciebie:

- zapewne blokuje Cię firewall - wyłącz wszystkie i zobacz czy poleci updejt

- zmień w opcjach rozdziałki klienta (tam gdzie klikasz start) widok na fullscreen

- jak pokaże się okno klienta, to zamiast start, kliknij Verify i jak doleci do końca odpal grę przez client exe z folderu gry

- w folderze gry jest odnosnik do updatow NA i EU - spróbuj uruchomić paczer bezpośrednio

Też tak miałam, ale zrestartowałam komputer i podziałało. :D A mam windowsa 8, więc to może zależeć od różnych czynników. ;) Ewentualnie miałam chwilowy problem i to nie to samo (uruchamiałam kilka razy grę, za każdym razem pokazywało się 0/0 i koniec, finito, nie szło dalej).

Windows 7 x64 - zero problemów. Może po prostu nie aktualizujecie systemu na bieżąco stąd te problemy.

Windows 7 x64 tutaj i miałem ten sam problem. Znalezienie rozwiązania zajęło mi dosłownie 2min... Ściągaj wszystkie c++ (2005, 2008, 2010, 2012 i 2013).

Witam Serdecznie.
Jeżeli nie sprawi Wam kłopotu, to pozwolę sobie zapytać o instalację tej gry. Sama instalacja przebiega ok ( zero błędów). Po odpaleniu Lanchera i przycisk start, ukazuje się logo gry na środku ekranu. Jak najerzdzam kursorem myszki na logo to zamienia się w kółeczko, a poza logiem znowu kursor się zmienia w strzałekę. Gra się nie odpala :-( W procesach systemu ta gra nawet się nie ukazuje ^^. Czy to ta przyczyna pakietu języków azjatyckich? A może brak update C +++ ?
Będę wdzięczny Tobie jak coś zasugerujesz. Pozdrawiam Marek

Szajbus, wejdź w folder instalacji i użyj launchera, może pomoże. Dodaj też folder gry do wykluczeń w antywirusie. Spróbuj też z tymi bibliotekami C++. Ludzie piszą by wejść w launcher, potem kliknąć na zębatki w prawym górnym rogu i zmienić rozdzielczość na fullscreen (to bym zrobił jako pierwsze).

Ganjin mam xpeka nie 7mke. Firewalla nie mam. Okno klienta stoi na 0/0 nie da sie kliknac veryfi ani start. Przez updatepatcher tez wchodzilem z folderu i zostawilem na noc pceta nic nie ruszylo. Gdy wejde przez client.exe z folderu gra mi odpala ale przy probie zalogowania wywala ze mam outdated client. Rozdzialke zmienialem jakby co. Dalej wszystkie cc+ mialem od zawsze bez tego ani rusz wiec... wczoraj jeszcze raz dla pewnosci aktualizowalem nic. Pakiet jezykow wschodnioazjatyckich tez mam zeby ktos juz nie dawal mi takiej rady. Fora inspirit tez przegladalem ale zadnej odpowiedzi nie znalazlem. Aha dodam jeszcze moze to cos komus zasugeruje ze po odpaleniu clientpatchera badz po odpaleniu gry z pulpiutu wyskakuje okno erroru (bledu) ale nic nie jest napisane ani na naglowku ani w oknie klikam tylko ok, wychodzi okno clienta ale nic nie patchuje. Moze ktos jeszcze cos wymysli jak nie chyba dam sobie spokoj. W kazym badz razie dalej bede sledzic temat. Sorry za interpunkcje ale pisze z komorki w robocie.

Ślicznie dziękuję. Z rożdzielczością to owszem ustawiłem Full screen i rożdzielczość. Twoje propozycje zastosuję i się odezwę :)

Pozdrawiam

kaan, spróbuj TEGO. Ludzie którzy mieli ten sam problem (po odpaleniu launchera z pulpitu error bez nazwy), twierdzą że pomogło.

I z tymi C++, reinstalowałeś czy po prostu próbowałeś aktualizować? Jeśli nie reinstalowałeś, zrób to.

Witam ponownie :)

Dziękuję za szybkie odpowiedzi. U mnie pomogło w następujący sposób:

1. Doinstalowałem brakujące biblioteki C+++ ( od 2008 r.....)

2. Po instalacji gry z folderu wybrałem Luncher EU i ustawiłem na "kole zębatym" full screen i rożdzielczość. Zamknąłem Luncher.

3. Grę odpalam z folderu gry poprzez Client 2.0

4. Pakiety językowe posiadam, ale nic nie przestawiałem i działa bez zastrzeżeń :)

Pozdrawiam Marek

P.S. Posiadam Win7 64

Proszę oto mój panel sterowania z bibliotekami przeinstalowałem wszystkie jeszcze raz. Oraz to co dzieje się po odpaleniu launchera.
http://pokazywarka.pl/8dfjd2/

Zrób to co Ci wysłałem, masz dosłownie ten sam błąd, co ludzie z forum.

Zrób to co Ci wysłałem, masz dosłownie ten sam błąd, co ludzie z forum.

Dobra dzięki Ci wielkie. Podziałało wreszcie będzie w co popykać. Jeszcze raz wielkie dzięki :)

kurde porobilem to co kinya11 zalinkowal (czyli wszystkie c++), zmieniłem na full screen i owszem ruszylo ale jak jet pozniej loading takie kółeczko o do 80% mniej wiecej dochodzi i stop, brak odpowiedzi no żeszz qr** już nie mogę po prostu z tym syfem (uruchomieniem ofkorz)

Witam. O toż mam taki problem. Po wyborze serwera eu/na launcher nie patchuje się. Pokazuje 0 MB / 0 MB po godzinie nic nadal się nie dzieje. Może ktoś ma sposób na to. Z góry dzięki. Pozdrawiam