Inspirit online

Czy da rade zacząć od nowa?

Jak z populacją?

ogólnie jest lipa, brak reklam gry powoduje wyludnienie serwerów.

ehh to słabo chciałem sobie ściągnąć ):

Szkoda, grałem w cbt i było naprawdę świetnie

serio gra juz wymiera? niedawno wystartowala

Gra spotkała się ze znaczną krytyką i samemu również muszę powiedzieć, że system klas z 3 broniami do switchowania co sekunde to jak postrzelenie się w nogę. Zmieniając tą jedną rzecz, gra by wiele na tym zyskała.

Problem tej gry leży w braku contentu. Lvl cap wbijasz w 2-3dni na ściezce questów. A poźniej tylko farma transcendece (dodatkowe lvle dla minimalnych statystyk) na tylko kilku dungeonach. Mała róźnorodność eq, 4 klasy, brak wizji gry developerów, zmieniają rzeczy w locie w zależności co zasugerują gracze. Ogólnie prowadzona jest jakby to była jakaś fanowska produkcja robiona przez kilka osób dla ludzi z kickstartera. Strona gry wygląda jak z pierwszego lepszego priva.

Gra łądna i tyle. Można chwilę miło pograc wbić 40lvl, i tyle. Nie wyobrażam sobie jak można ją grindować w obecnej formie.

Może za rok, jak dojdzie content, nowe klasy itp. O ile się utrzyma.

Cóż, miejmy nadzieję, że coś develpoerzy wymyślą, bo gra się w nią przyjemnie, a co do zmieniania rodzai skilli to mogliby zrobić coś w stylu starego, poczciwego NosTale, tzn że w danej chwili możesz używać skilli z jednego rodzaju, a nie 3 na raz :)

Czy da rade zacząć od nowa?

Jak z populacją?