Instancjonowane MMO

Cześć
Jak w tytule szukam gry instancjonowanej. Wiem o istnieniu pozycji typu Closers, Kritika, Skyforge, Soul Worker, Kurtzpel ale nie znam kondycji tych gier. Która według was jest najbardziej rozbudowana? W której jest spora populacja? Która pozwala na robienie części rzeczy solo ale ma też wymagający content drużynowy?

Ostatecznie, może ktoś ma ekipę do grania w instancjonowane mmo z action combat i chciałby by się powiększyła o kolejnego członka?

Uprzedzając pytania, otwarte światy mnie nudzą. Według mnie są mocno powtarzalne, aktywności głównie sprowadzają się do nudnych zapychaczy a i tak jedno miasto często pełni rolę HUB’a.

C9, Dragon Nest.

Nie znalazłem nazwy Vindictus, który idealnie pasuje do opisu.
A tak btw, nudzą Cię otwarte światy, bo są powtarzalne… A nie nudzi Cię że te same dungi musisz robić? :smiley:

Akurat te trzy gry odrzucam bo są po prostu stare.
W grach z otwartym światem też robię cały czas te same dungi. Albo te same daily w tej samej krainie. To esencja gier mmorpg, że są powtarzalne. Otwarty świat sprawia tylko, że potrzebujesz więcej czasy by dostać się do miejsca, którym bywasz codziennie.
Po za tym większość gier action combat to instancjonówki. Wiele lat biegania w kółko i klikania 1-2-3 na zaznaczonym targecie mam za sobą.

DDO? Tylko jak za stare gry ci nie odpowiadają to może być problem, bo ma prawie 15 lat. Starsze lokacje są już wizualnie średnie, nowsze całkiem całkiem. 600 dungeonów, tysiące możliwości budowania postaci, sporo mechanik, ogólnie dość skomplikowane systemy jeśli to uznać za rozbudowanę ;p I solo możesz i drużynowo, w zależności od buildu/party możesz mieć ograniczony dostęp do części dungeonów (np tylko rogue znajdzie tajne przejscie, tylko ktoś z dużą siłą otworzy bramę z alternatywną ścieżką). Gra cały czas rozwijana, regularnie updatey i dodatki z nowym contentem. Jakbyś był zainteresowany:

Może PSO2