Introwertyk szuka podobnych sobie do wspólnej gry

Ok, no to czekam na dalsze info.

Jak coś to w Skyforge można mnie znaleźć pod nickiem Drage Skand

Witam

Chętnie dołącze sie do grupy, ostatnio zaczolem grac w cabala 2 i calkiem przyjemnie sie gra ( 15 lvl mam ) wiec w tej grze chetnie pogram

Mówisz, że introwertyk, a szukasz ludzi "im więcej tym lepiej do wspólnej gry". Trochę nie pasuje jedno do 2.

Siemka.

Gram w PoE jak ktoś chciałby pograć, w Skyforge również, może jakiś Pantheon ?

Może powrót do Metin 2? Pograłbym na serwerze Metin2.sg. Dobry jest, fajna społeczność, częste eventy. To global, a nie jakiś priv.

Słyszałem o Metin2.sg same dobre rzeczy, zobaczymy co wyjdzie może zagram.

@RunawayJak ja Cię rozumiem. Aktualnie gram w WoW'a (tak, wiem p2p) i po dwóch miesiącach postanowiłem nie przedłużać abonamentu, bo zwyczajnie solo gra mnie nudzi. Jestem nawet w gildii PL, ale zupełnie nie łapię kontaktu z większością. Wpadłem kilka razy na TS'a, jednak równie szybko z niego wyszedłem, bo nie kręci mnie gadanie o niczym, tylko po to, żeby gadać. Wolę siedzieć w ciszy, skupić się na grze i odzywać się w sytuacjach tego wymagających.Jeśli ktoś zaproponuje coś ciekawego, to niewykluczone, że chętnie dołączę.

Może uda się wybrać coś ciekawego, rozejrzyj się po grach i zastanów co by ci odpowiadało.

Dobrze cię rozumiem Runaway i także się dołączam do tematu. Może jakiś ots w tibi?

Niestety tibii nie trawię, ale diabolo3user pisał coś o tibii, może z nim się ugadasz.

Zagrałbym w coś z contentem.

Jak możesz to podaj przyklad. Content czyli fabuła?

Co do samego początku... Mogłeś napisać kto to jest introwertyk, bo może ktoś jest, a o tym nie wie

Uznałem (może błędnie), że jak ktoś nie wie, to albo nie jest, albo nie wie o sobie wystarczająco dużo.

Mówisz, że introwertyk, a szukasz ludzi "im więcej tym lepiej do wspólnej gry". Trochę nie pasuje jedno do 2.

Introwertyk w grupie ekstrawertyków nie czuje się za dobrze, natomiast w grupie introwertyków poczuje się swojo. Nie będzie musiał na siłę się integrować z grupą, może być sobą, cichą szarą myszką.

Siemka.Gram w PoE jak ktoś chciałby pograć, w Skyforge również, może jakiś Pantheon ?

W Skyforge można stworzyć Pantheon od razu (chyba), więc jak najbardziej, ułatwi to komunikację w grze.

Na pw wyślę wam namiary na ts.

Też bym z chęcią pograłbym w coś z dobrą ekipą.

bym pograł też jestem introwertykiem i zagrałbym w coś dobrego z ekipą..

Okazało się, że także jestem jednak. Jednak w Skyforge nie gram, za słaby komp. Jak ktoś chce można grać w PoE bądź coś jednak musze najpierw uzbierać na CREDDA w Wildstarze (abonament do 23, 49 lvl i 16p, słabo to widzę)

Hm. Ciekawe jakby się grało z osobą podobną do siebie.. Musi to być ciekawe doświadczenie. Mógłbym zagrać w Skyforge, chociażby jestem otwarty na różnorakie oferty. >)

Mówisz, że introwertyk, a szukasz ludzi "im więcej tym lepiej do wspólnej gry". Trochę nie pasuje jedno do 2.

Introwertyk =/= osoba nieśmiała/aspołeczna

Sam jestem introwertykiem i doskonale wiem, co Runaway ma na myśli. Od samego początku moich przygód w grach MMO muszę walczyć z głupimi pytaniami: "Dlaczego się nie odzywasz? Nie lubisz nas?", "Wszystko OK? Nie odzywasz się." Po prostu wychodzę z założenia, że jeśli mam gadać o pupie marynie, to wolę się nie odzywać w ogóle. Jak mam pytanie albo muszę ostrzec grupę, lub po prostu coś zakomunikować, to to robię, ale tak to nie zabieram głosu na TS-ie, bo taki już jestem. Mówię co mam do powiedzenia i idę dalej.

Introwertyk, to też człowiek, a żaden człowiek nie lubi samotności. To nie jest żadna fobia społeczna, ale lubimy przebywać z ludźmi, których znamy i lubimy. Właśnie dlatego nie lubimy (nie lubimy, co nie znaczy, że się go boimy) tłumu, chyba że ten tłum to sami nasi znajomi, których wręcz uwielbiamy. Na imprezy chodzimy, ale nikt nas nie zaprasza, bo ludzie myślą, że nie chodzimy. Chodzimy, ale nie po to, żeby poznawać ludzi, ale po to, żeby spędzić czas z osobą, która nas zaprosiła. Tak więc jeśli chcesz zaprosić introwertyka, a później go zostawić na całą imprezę, to sobie odpuść.

To nie jest też tak, że nie chcemy poznawać nowych ludzi. Ja na przykład bardzo chcę, tylko problem z introwertykiem jest taki, że nie leje wody, tylko wali prostu z mostu. I jak tu wtedy powiedzieć do człowieka: "Hej! Szukam znajomych. Chcesz nim zostać?" No i lubimy gadać z przyjaciółmi, ale max 2-3 godzinki. Po tym lubimy się zaszyć gdzieś, gdzie nikt nas nie znajdzie i właśnie wtedy ładujemy swoje baterie. Warto tutaj zwrócić uwagę, że ekstrawertyk ładuje baterie na kontaktach z ludźmi, natomiast introwertyk je rozładowuje.

A dlaczego introwertyk woli innych introwertyków? Właśnie dlatego, że ekstrawertycy są zazwyczaj napastliwy. Nie potrafią zrozumieć, że ktoś może zmęczyć się rozmową i zazwyczaj wysuwają wniosek, że introwertyk po prostu ich nie lubi. Im bardziej naciska się na introwertyka, tym bardziej się on wycofuje. Z tego powodu nie dziwię się, że powstał taki temat i jego autor chce jak najwięcej introwertyków. Ciężko żyć w ciszy, kiedy świat nie może przestać gadać.

Ekstrawertykom zazdroszczę tylko tego, że kiedy nie mają o czym gadać, to i tak gadają. To się przydaje wszędzie i ludzie bardziej cenią osoby, które mielą ozorem na lewo i prawo, niż osoby, które wolą trzymać się na uboczu.

Przepraszam za offtop, ale musiałem coś wyjaśnić.

Sam bym dołączył, ale już od dawna nie gram, bo nie mam czasu na gry, a już w szczególności na gry MMO. Autorowi i wszystkim chętnym życzę miłej gry.

@EDIT:

Może kogoś to pocieszy - introwertycy też mogą być sławni: Abraham Lincoln, Emma Watson, Christina Aguilera, Meryl Streep, Clean Eastwood, Tom Hanks, Harrison Ford, to jedni z wielu introwertyków. Tak więc, jak widać, nawet za introwertykami mogą latać paparazzi ;)

@Gitarrek21

Introwertycy mają to do siebie - a przynajmniej ja tak mam - że zamiast podbijać do każdej osoby, wolą je obserwować. To bardzo przydaje się w aktorstwie, bo tam pokazujesz ludzkie emocje. Dziennikarze też mogą być introwertykami. To nie jest tak, że chowają się w domu i nigdy w życiu z niego nie wychodzą. Jeśli lubią poznawać świat, to właśnie tak pracują i nieważne, że wymaga to kontaktu z drugim człowiek. To nie fobia, tylko sposób życia. A to że później wracają do domu i potrafią zająć czas samym sobą, to właśnie introwertyzm.

Tom Hanks to introwertyk? O.o Dobrze gra.

Hesner nie mogę wysłać wiadomości. Jeszcze nie wiadomo w co będziemy grać, bo kilku z nas chciałoby otwarty świat i pvp, czego w Skyforge nie ma.

@Offtop Ja wyróżniam 2 introwertyzmy: jeden zwykły, zdrowy, lekki, oraz drugi głęboki, z zaburzeniami takimi jak nieśmiałość czy aspołeczność. Pracując nad sobą, samemu czy z kimś, np. psychologiem, można wyleczyć zaburzenia i być "bardziej zdrowym" introwertykiem.

Również się zgłaszam. Od siebie bym proponował Tere na amerykańskim serwerze i Dragon Nest.

Też ciągle słyszę pytania typu "Czemu nic nie mówisz?" czy "Czemu się nie odzywasz?". To nie jest problem tylko w grach, ale też w szkole/pracy lub co gorsza na spotkaniach rodzinnych, z których się wykręcam jak tylko mogę :D Wszyscy pierdzielą o niczym i śmieją się z jeszcze większego niczego, a potem się pytają czemu nic nie mówię albo czemu jestem taki ponury bo się nie śmieję... A z resztą, szkoda klawiatury na komentarz, każdy z nas to zna.

No, a co do gier. Ze swojej strony polecę wam LOTRO, które mi się niesamowicie spodobało i gram już półtora roku. Od nowa zaczynać nie będę, bo kilka miesięcy temu zacząłem grę drugą postacią i jestem gdzieś w połowie drogi do Mordoru, który niedługo zawita do LOTRO, tak samo jak Minas Tirith, więc zaczynanie gry od nowa jest mi bardzo nie po drodze. Ale służę pomocą.

Co do innych gier, to może się podłączę gdy będziecie coś zaczynać, ale mam raczej dosyć mocno sprecyzowany gust jeżeli chodzi o MMO(nie licząc tych gier do których mam sentyment z początków przygody z MMO, a zupełnie nie pasują do mojego profilu gracza) więc żadne Tery, Wildstary i Dragon Nesty nie przejdą. Choć w takie coś jak PoE już może bym zagrał, tym bardziej teraz kiedy moja karta graficzna jest na reklamacji, która jak wiadomo w 99% przypadków trwa wieczność, więc mam bardzo ograniczony wachlarz gier. No w Terze to może jeszcze bym wytrzymał jakbym załadował sobie SweetFXa z 90 procentową desaturacją, chociaż wątpię żeby to jakoś bardzo pomogło.

Dajcie znać w tym temacie jak się na coś zdecydujecie. Albo najlepiej niech każdy napisze na PW do autora tematu w co chciałby grać, a on niech zrobi listę graczy i proponowanych przez nich gier i tu wklei, wtedy będzie łatwiej.

Chętnie bym pograł w takim gronie :D jak ktoś z was gra w Skyforge i ma pantheon to możecie wysłać zaproszenie do Lisu Sith.

Skyforge jest strasznie słabe. Nudzi po paru h grania. Handel praktycznie nie istnieje, wiec ekonomia też. To mmo? Phii. Może faktycznie Metin.SG? Wrociłbym do Metka^^

Też chętnie spróbuję z wami tego skyforge :) Jak wrócę z pracy od razu zacznę pobieranie. Miałem ostatnio ochotę właśnie pograć z kimś w jakieś mmo :)

Nie było mnie kilka dni, bo dopadła mnie choroba, więc przepraszam za nieobecność. Wszystkich chętnych zapraszam na ts portalu: http://mmorpg.org.pl/news/zobacz/nowy-mmorpg-owy-serwer-teamspeak

Mamy tam swój kanał "Introwertycy", hasło: zero

Dla mniej ogarniętych z teamspeakiem zrobiłem grafikę:

dm-M3CO1NNB.jpg

Myślę, że temat można zamknąć.

Witam, z przyjemnością bym zagrała z wami, Na ts wchodzę jednakże mało co mówię ;p Wolę odzywać się kiedy jest potrzeba a nie rozmawiać o pogodzie... Obecnie, z sentymentu do Shaiya, gram na prywatnym serwerze Shaiya Venom, ( ze względu na wiekowego laptopa). Jest pvp, farm - niekoniecznie jak kto co lubi, gdyż ludzie wymieniają się itemami. Gracze wyrozumiali :)

Nie mam również zamiaru wydawać pieniędzy na grę, która de facto ma mnie odstresować i zrelaksować po ciężkim dniu.