Istnieje dobra gra podobna do Broken Ranks?

Witam, ostatnio naszła mnie ochotą na jakąś wolniejszą grę w stylu Broken Ranks. W sumie bym do niej wrócił ale strasznie nie podoba mi się system walki gdzie dużo zależy od farta czy trafimy czy nie, a przy moim szczęściu zabija mnie wszystko bo ciągle nie trafiam. Szukam czegoś podobnego lecz z systemem walki bez tych szans na chybienie ;D

Tak na dobrą sprawę nie ma ani podobnej 1:1 gry jak Broken.
Dodatkowo nie chodzi tyle o szczęście co prawdopodobieństwo. Podrasowywujesz w statystyki odpowiedzialne za daną trafialność i momentalnie podbija Ci % na szansie trafienia. Broken Ranks to wymagająca gra pod względem intelektualnym też, co akurat do mnie przemawia.
Z takich gierek stricte turowych kojarzy mi się tylko Margonem, ewentualnie jakieś pokemony typu Pokemon Revolution.

Bardzo podobne jest Mist Legacy
|a tak poz a tym to nic po za jakims crapen typu stary adventure quest itp

1lajk

Atlantica online o wiele starsza ale o wiele bardziej rozbudowana , mam tu all pve qesty eventy , monty stroje łowienie craft ble ble ponad 300 możliwości teamu , walka turowa . mnustwo wyzwań i ciągle rozbudowują gre na stemie albo strona.

Atlantica ma martwe community niestety,

Taern?

To to samo co Broken Ranks. BR to druga odsłona, więc system prawdopodobieństwa jest ten sam- a to autorowi nie pasuje

My Fantasy Online jeżeli ci nie przeszkadza gra z RPG makera. Ma fajne rozwiązanie że walki z zwykłymi potworami mogą być symulowane, czyli jak jesteś pewien że dasz im radę to biegasz zbijasz stamine a w BR musiałeś każdą walkę oglądać nawet jeśli jest auto. mfo3.pl

W BR nie ma walk auto :smiley: Szczerze mówiąc jeśli chodzi o gry turowe, to chyba lepszej niż polski BR nie znajdziesz.

W sumie fajna ale brakuje animacji w walce co wygląda kiepsko :slight_smile:

To w ogóle nie jest podobne do Broken Ranks, raczej do Guild Wars 2 które czasami ogrywam :wink:

No niestety mi się nie podoba grafika z tej gry ;(

jest taka jedna gra, dosyć prosta na przeglądarkę z walką turową opartą na wyborze kierunku ataku. Z tym że gra jest p2w i raczej martwa a ty napisałes, że szukasz “dobrej gry”. No ale mimo wszystko wspomnę o niej - nazywa się warofdragon Legend: Legacy of the Dragons

No szkoda że nic nie ma podobnego z jakimś nie wymarłym community ;(