Jak nazywa się władca Dominium Terran?

Witam. Potrzebowałbym odpowiedzi na pytanie (takie jak w temacie) :) byłbym bardzo wdzięczny za szybką odpowiedz ;]

Jest to : Valerian Mengsk ? czy może Arcturus Mengsk ?

Arcturus Mengsk był imperatorem.

Konkurs CDP.pl na klucze HotS? Jest od wczoraj godzina ok 17 a klucze dostaje 300 pierwszych osób. Sam wysłałem około 18 i wątpię bym się załapał. Moim zdaniem jeżeli chce się kluczyk do HotS'a takie rzeczy powinno się wiedzieć :) Mimo wszystko kolega wyżej podał dobrą odpowiedź.

He dokładnie ;] no szkoda że tak późno wszedłem na e-maila i wpisałem odpowiedź no ale może się uda a co do tego że takie rzeczy powinno się wiedzieć. Nie gram w SC to nie wiem, gdybym w to grał to może powinno tak być, ale nie interesuje mnie to. Chociaż podałem 2 nazwy także coś tam czytałem ;) a jak dostaniesz te 17 kluczy to podzielisz się jednym ? ;p

Dzięki za odpowiedź ;]

Chodziło mi o to, że konkurs trwa od około 17 godziny a ja wysłałem gdzieś po 18, dlatego raczej nie dostanę 17 kluczy :P

E tam, ja wypełniłem długo po tej godzinie i dostałem. :D
Co prawda już wcześniej kupiłem Founder Packa, toteż kluczyk poleciał do kogoś innego.



Ja tam takie coś spotkałem rano na skrzynce :)

Mengks umarł na końcu... więc trochę głupie pytanie było, dość kontrowersyjne

Witam. Potrzebowałbym odpowiedzi na pytanie (takie jak w temacie) :) byłbym bardzo wdzięczny za szybką odpowiedz ;]

Jest to : Valerian Mengsk ? czy może Arcturus Mengsk ?