Jak odzyskac konto steam?

Cześć Sprawa wygląda tak na moim głównym koncie dostalem vac’a na csa wiec stwierdziłem ze kupuje konto. Kupiłem konto Opera Zrzut ekranu_2023-04-01_112032_allegrolokalnie.pl stwierdzilem ze fajnie bedzie miec odznake 10 lecia po dwu dniach kupiłem na tym koncie prime władowałem troche kaski oczywiscie zmienilem

Maila
Hasło
numer telefonu

dodalem tez karte kredytowa i steam guard wydawalo mi sie ze wszystko było cacy az dostalem takie cos:

To konto mogło być używane przez kogoś innego.

Pomoc techniczna Steam podejrzewa, że Twoje konto mogło zostać użyte przez kogoś innego. Ze względów bezpieczeństwa tymczasowo zablokowano możliwość wprowadzania zmian w koncie. Skontaktuj się z Pomocą techniczną Steam w celu uzyskania pomocy.

To konto będzie miało ograniczoną funkcjonalność do czasu, kiedy właściciel odzyska do niego dostęp.

Możliwość kupowania, wysyłania prezentów, wymiany, aktywacji kluczy produktów, grania online na serwerach zabezpieczonych przez VAC oraz dostęp do Społeczności Steam została zablokowana.

Zalecamy ci zrobienie następujących rzeczy:

Skontaktuj się z Pomocą techniczną Steam

Skontaktuj się z Pomocą techniczną Steam, a konsultant techniczny zweryfikuje cię jako właściciela konta i przywróci ci dostęp. Może być wymagane okazanie dowodu bycia właścicielem konta.

Więcej informacji na ten temat: Odzyskiwanie skradzionego lub przejętego konta Steam, Zalecenia dotyczące bezpieczeństwa konta

::::

Twoje konto zostało wykluczone ze Społeczności Steam.

Blokada zostanie zniesiona w dniu January 19, 2038 o godzinie 04:14 AM.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, odwiedź stronę Pomocy technicznej Steam.

dostalem bana spolecznosci i teraz cofnal bym chociaz na allegrolokalnie transakcje ale ze sprzedajacym dogadalem sie na 40zloty salda steam z mojego starego konta
jest jakas opcja zeby powalczyc o te konto napisalem do suportu podalem im 4 cyfry na koncu karty pierwszy email na tym koncie do ktorego mam dostep (o ile to ten co byl na poczatku tego konta) napisalem do sprzedajacego wyslalem mu screena wczoraj w nocy ale do teraz nie dostalem odpowiedzi.

pytanie jest nastepujace

ile mam szans na odzyskanie konta?
ile bede czekal na kazda odpowiedz supportu?
i z tym co mam bede mogł odzyskac konto?

zostawiam wam discorda sprzedajacego i link do aukcji

saute#0327
https://allegrolokalnie.pl/oferta/10-zeton-lat-cs-go-stare-konto-steam-weteran-csgo

Szansę na odzyskanie konta masz zerową, bo nie jesteś jego prawowitym właścicielem. I właśnie na takich jeleniach ludzie zarabiają :wink:

Lepiej nie przyznawaj się supportowi, że konto kupiłeś, gdyż łamie to ich regulamin i jeszcze zostaną wobec ciebie wyciągnięte dodatkowe konsekwencje (te dotyczą zarówno osoby co sprzedaje konto, jak i tej co je nabywa).

Możesz chłopa zgłosić do allegro jako oszustwo to pewnie dostanie bana, chociaż nie wiem jak to działa z allegro lokalnie, bo to taki trochę olx czyli dziki zachód, ale można spróbować. Wtedy może chociaż kasę odzyskasz (tylko tą za zakup konta).

Niby jakie konsekwencje wyciągną wobec niego. Dadzą bana na IP na steama? Bez żartów. Jasne że pisz do supportu że konto kupiłeś i właściciel odzyskał je po tym jak dostał kasę. Wtedy konto pójdzie do bana i przynajmniej oszust nie będzie mógł z niego korzystać. Bo konta nie odzyskasz nie ma opcji.

Powiedzcie mi, że ten topic to troll. Jeśli faktycznie jest na serio, to op widocznie nie grzeszy inteligencją.

Czyli macie ze sobą wiele wspólnego