Jak pokonać Calindi?

Pytanie brzmi pewnie mega głupio ;p ale serio potrzebuje pomocy.
Dobiłam 57 lvl w Aionie po stronie Asmo, i nadszedł ten moment gdzie muszę waalczyć z panem płomieni… Niby nie jest to quest kampanii bo ma znaczek niebieski, ale jak nie pokonam jego, to nie uda mi sie pokonac Tiamat, a ona to juz jest zadaniem z kampanii.
Próbowałam już parę razy, i za kazdym razem ginę nawet nie zabierając połowy życia temu stworowi…
Co robię źle? Może trzeba jakies party stworzyć? Jeśli tak to jak, bo nie do konca ogarniam okienka “znajdz grupe”.
W kazdym razie, proszę o pomoc :3

Buła i łokieć

A tak na serio…?

Łokieć i buła

1lajk

Gdzieś obok powinno być wejście do takiego pokoju, tam zbijesz bosika i zejdzie mu tarcza, teoretycznie jak robisz wszystkie niebieskie q jakie wyskakują w tej instancji to powinnaś to zrobić.

Dzięki <3
Teraz tylko doladowac lune, bo mi sie zuzyla… za duzo razy probowalam i nie moge wlezc na inst xp
Keszcze raz dizeki za wyjasnienie i filmik :slight_smile:

Ech niestety nie przejde tego… szkoda. Smok mnie caly czas zabija, nawet nie mam szans dotrzec do momentu w którym to wyjście się pojawia. Nie wiem juz jak to zrobic, unikam jego ataków, ale smok i tak caly czas zadaje mi obrazenie, łapą, ogonem itd. Więcej niz połowe zycia nie jestem wstanie mu zabrać niestety.

Na pewno masz eq albo zmieniasz je tak jak dają w zadaniach? Robiłem to 3x już i nawet hp do połowy nie spadło, może graj wolniej, daj temu “twojemu” pomocnikowi ją zaatakować najpierw…

Tak eq zawsze zmieniam na najnowsze, na to z lepszymi statystykami.
Co do pomocników to jest tam ich kilku, razem z nimi zabieram im zycie do połowy, potem gine, musze odczekac pare sekund zanim sie odrodze, a w tym czasie ten smok zabija pomocnikow i zycie wraca mu na nowo. No a potem w pojedynkę to juz nie daje rady mu zrobic za wiele…