Jak przygotować się do WoW Shadowlands?

Pompeczki, przysiady, basen, może pobiegać trochę. Taka sytuacja…

No chyba ty cieciu…przecież to co pokazałeś to nie BattleChest…Tylko jak sama nazwa wskazuję: " World of Warcraft®: Complete Collection"
Masz jakieś problemy z czytaniem? Widziałeś w ogóle kiedyś BattleChest na oczy?
Kolega @domkow ma rację i mówi o BattleChest’ście który faktycznie wycofali.

A jak wygląda sprawa serwerów? Nadal 90% pustych ze statusem high? Są jakieś gdzie Polacy grają?

Serwery różne: normal i rp, jeśli chodzi o populacje to bywa różnie najlepiej sprawdzić w necie. Polacy grają przede wszystkim na burning legion (normal (więcej graczy po stronie hordy)), defias brotherhood (RP (populacja między frakcjami jest tu bardziej wyważona)) ewentualnie zostaje silvermoon (normal (server praktycznie w 90% po stronie przymierza))

Tylko, że teraz zrobili coś w stylu crossplay i ludzie z różnych serwerów mogą Ci się pojawić w party/raidzie lub nawet na mapie.

Ty wolisz pompeczki, ja seks z kobietami. Różne mamy gusta

Co ma piernik do wiatraka? XD
Równie dobrze mogę napisać, że skoro nie lubisz pompeczków to jesteś ulanym knurem z małym pisiorkiem… Po co o tym pisać na forum o grach?

Dobre XD. Tzn lubisz tylko czekasz na nie tak jak na dodatek do WOWa. A tak na poważnie, to pytanie skojarzyło mi się z tym typem z memów nie wiem czemu no i “taka sytuacja”. Pozdrawiam.