Jak sciągać

Witam chciałbym bardzo sciągnąć sobie cały sezon:

http://www.kreskowki.tv/kategoria/sub/9551/awatar:_legenda_korrynapisy_pl_sezon_3

Ale nie wiem jak to zrobić, próbowałem Tubehunter, keepvida, sciagnik.net. Nic nie działa, znacie może jakiś sposób by sciągnąć pliki z tej strony?

Szukałem na wielu stronach i nic, albo na wrzuta.pl

http://lukasz89kun.wrzuta.pl/katalog/3qlmhbI3u4b/avatar_legenda_korry_sezon_03

Też się nie da. Za pomoc daje dozgonną wdzieczność.

warn_ico.png
Pirackie treści ~ NS

Idziesz do sklepu i ściągasz z półki. Potem do kasy i płacisz.

warn_ico.png
spam ~ NS

Jest pewien latwy sposob :) Wystarczy pobrac "extention" do przegladarki (innymi slowy "wtyczka" sie to chyba nazywa) - Internet Download Manager. Sam tego uzywalem podczas pobierania odcinkow One Piece ^^ Jezeli bedziesz mial jakies pytania co do tego jak to dziala to pisz smialo - chetnie objasnie szczegoly :)

Od siebie polecam Otaku Helper - wklejasz link do playera z odcinkiem i gotowe :)

po pierwsze ściąganie jest nielegalne

po drugie w dobie aktualnego internetu po co ściągać jak możesz oglądać te rzeczy online...z częstotliwościową w jakiej wychodzą rożne anime(w tym sezonie około 20 nowych serii) raczej nie sadze byś wracał do tego samego anime ^^

po pierwsze ściąganie jest nielegalnepo drugie w dobie aktualnego internetu po co ściągać jak możesz oglądać te rzeczy online...z częstotliwościową w jakiej wychodzą rożne anime(w tym sezonie około 20 nowych serii) raczej nie sadze byś wracał do tego samego anime ^^

Święta racja. I nie propagujmy piractwa na otwartym forum gdzie kręci się mnóstwo dzieciaków.

Już gość leci do empiku anime na płytce kupować. Co za absurdalni debile tu siedzą, to się pale nie mieści...
@Topic - Użyj SaveFrom.net tez powinno zadziałać. Najlepiej pobierz wtyczke.

warn_ico.png
Obrażanie innych ~ NS

Jak już to ściaganie z serverow ftp a te wtyczki do przeglądarek działają na tej zasadzie to jest to legalne... ważne aby nie udostępniać potem tych materiałów w necie. W skrócie download= ok , upload= pirat

po pierwsze ściąganie jest nielegalnepo drugie w dobie aktualnego internetu po co ściągać jak możesz oglądać te rzeczy online...z częstotliwościową w jakiej wychodzą rożne anime(w tym sezonie około 20 nowych serii) raczej nie sadze byś wracał do tego samego anime ^^
Święta racja. I nie propagujmy piractwa na otwartym forum gdzie kręci się mnóstwo dzieciaków.

Wystarczy nie rozprzestrzeniac sciagnietych video i nic Wam nie bedzie :P Nie propaguje zadnego piractwa, a to po co ktos pobiera sobie serie, ktore mozna obejrzec online juz niech Cie nie interesuje Crimsontear :P

"raczej nie sadze byś wracał do tego samego anime ^^" - przestan sie bawic we wszystko wiedzacego :) Jak seria dobra to i 5 razy sie obejrzy i za kazdym razem bedzie sie swietnie bawilo :)

O dziwo zgadzam się z Baalem, świat staje na głowie. U nas nie Kanada, ściąganie jest równie nielegalne jak wysyłanie, więc świętych z siebie ne róbcie.

@kishiiko: Jakby używanie rozszerzeń do ściągania było legalne, to połowa z nich nie byłaby zablokowana na Youtube, samo to, że coś jest dostępne w internecie(a strony pokroju tych kreskówek.pl raczej nie mają licencjii też są nielegalne), nie znaczy że wolno Ci mieć własną kopię...

Dziękuje wszystkim którzy podali sposoby, zaraz idę przetestować :) Serial chcę sciągnąć tylko dla siebie(Sciągnąć, zgrać na pendrive, potem dvd i obejrzeć). Próbowałem na ps3 jakiekolwiek strony z korrą online i nic nie zadziałało albo buforowało się co chwilę, wolałbym obejrzeć bez scin.

P.S Jak zwyklę Baal'owi się nudzi i robi spam, jeśli aż tak ci się nudzi że musisz na każdy temat się wypowiadać to wyjdź proszę na dwór, lub porób coś sensownego.

@Haz3l znajdź mi sklep obok który by mi sprzedał sezon 3 i 4. Btw haz3l posiadasz telewizor? Płacisz za telewizje? Nie to się nie odzywaj... Takie posty jak twoję muszą być zgłoszone za spam.

@Jamiji

Na szybko znalazlem takie cos:

Bez zezwolenia twórcy wolno nieodpłatnie korzystać z już rozpowszechnionego utworu w zakresie własnego użytku osobistego”

– Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych, art. 23, pkt. 1

Jezeli cos zle interpretuje to prosze mnie oswiecic :)

Zawsze możesz załadować odcinek, wejść do folderów przeglądarki i skopiować plik. Będzie to plik z jakimiś numerami, lub coś w tym stylu. Wystarczy dodać do nazwy na przykład .mp4.
Trochę słaby i mozolny proces, ale zawsze możesz sobie zgrać i obejrzeć gdzie tam chcesz ;p

Z YouTube można ściągać wpisując ss przed youtube (ssyoutube...).

A tak, to używam IDM.

Temat można zamknąć. Kishiiko mi wszystko ładnie wytłumaczył.

Temat był wałkowany wielokrotnie.... Prawo jednoznacznie nie stwierdza gdzie zaczyna, a gdzie kończy się granica legalności materiałów w sieci. Wielkie Google jest bardzo antypirackie i nawet zachęca użytkowników do donoszenia na osoby bezprawnie wykorzystujące cudzą własność intelektualną. Sami pozwalają oglądać różnorakie treści za pośrednictwem swojego YouTube do woli (oczywiście ich administracja walczy z nielegalnymi treściami), bo nabijamy im kieszenie kliknięciami itd. ale kategorycznie zabraniają ściągania filmów i muzyki z YouTube np przy użyciu programów trzecich jak wtyczki do przeglądarek, bo kiedy oglądacie to offline, to nie klikacie.

Możecie uważać, że pobieranie powszechnie dostępnych filmów i muzyki dla własnego użytku jest legalne, ale nie idzie to w parze z interesem twórców i korporacji zarządzających mediami. Propagujecie w ten sposób pewien niewygodny tok myślenia i im więcej jest takich osób tym więcej oni tracą pieniędzy. Stąd ciągle dochodzi do akcji antypirackich i dyskusji.

Aby bez wątpienia pozostać po właściwej stronie prawa nie ściągajcie niczego do czego nie macie zgody autora, lub instytucji która nabyła prawo do rozpowszechniania jak np Google, które oczywiście zgody wam nie da, kreskówki.tv raczej takich praw nie posiada, a nawet gdyby to też wam zgody nie da. Pozostaje więc oglądanie online. Druga sprawa to rozpowszechnianie i nie jest to tylko "upload" ale też linki i adresy, bo reklamujecie potencjalnie nielegalne strony.

Jak na wstępie wspomniałam, temat był przerabiany wielokrotnie i koniec końców na forum obowiązuje zakaz pirackich treści, problemów z pirackimi grami i sposobami na uzyskanie nielegalnych treści. Portal i forum są własnością prywatną i wytyczonym tu zasadom podlegają wszyscy użytkownicy, bez względu na to czy Polskie prawo pozwala wrzucać linki do nielegalnych stron czy nie, bo nasz regulamin tego zabrania.

Witam chciałbym bardzo sciągnąć sobie cały sezon:

http://www.kreskowki.tv/kategoria/sub/9551/awatar:_legenda_korrynapisy_pl_sezon_3

Ale nie wiem jak to zrobić, próbowałem Tubehunter, keepvida, sciagnik.net. Nic nie działa, znacie może jakiś sposób by sciągnąć pliki z tej strony?

Szukałem na wielu stronach i nic, albo na wrzuta.pl

http://lukasz89kun.wrzuta.pl/katalog/3qlmhbI3u4b/avatar_legenda_korry_sezon_03

Też się nie da. Za pomoc daje dozgonną wdzieczność.

warn_ico.png
Pirackie treści ~ NS