Jak sytuacja z Lineage 2?

Hej podobno w lineage 2 jest jakiś nowy dodatek i takie pytanie opłaca się tam grać? Ile graczy i czy jest p2w?

Jak nie jestes no liferem to gra na globau nie ma sensu :wink:

Granie w L2 na jakimkolwiek oficjalnym serwerze, nawet KR, mija się z celem.

  1. W celu rozwiązania problemu “nielegalnych” botów, gra posiada obecnie wbudowanego bota i z tego powodu jakiekolwiek dropy/adena zostały absolutnie zrównane z ziemią. Trzeba posiadać 6-7 kont biegających na bocie bez przerwy, aby osiągnąć cokolwiek.
  2. P2W w IS, no to wszyscy wiedzą.
  3. PvP zdominowane przez wyboostowane kółka wzajemnej adoracji.
  4. Nawet PK nie daje satysfakcji, ponieważ, po pierwsze, zabijasz głównie boty, po drugie, bardzo dużo contentu jest obecnie w instancjach, a po trzecie, kary za PK są głupie.

W L2 obecnie najlepiej grać na rosyjskich priwach, typu Asterios (H5) albo L2Reborn (Interlude). Serwery stoją 5-6 miesięcy, a potem restart, gra się w to trochę jak w PoE obecnie.

1lajk

Mało ludzi i tak jest P2W - na globalu nie opłaca się grać.

Na globalu warto było grać na początku server Skelth i ewentualnie kilka miesięcy po starcie Giran/Aden od NCWest. Obecnie gra na jakimkolwiek serverze oficjalnym mija się z celem, bo na NCWest to jedno wielkie botowisko (nie wbudowane boty do grindu, tylko normalne boty adrenalia itp.) a adnimi zamiast reagować to potrafią banować zgłaszających boty na forum :smiley:

Z privów L2dex - jeżeli szukasz Interlude.
Ewentualnie https://projectessence.club/ - jeżeli nie masz czasu na granie (odpalasz autofarme i robisz cokolwiek innego) Z lineage 2 jaki pamiętamy ma to niewiele wspólnego, to praktycznie nowa gra ze starymi postaciami i lokacjami, aczkolwiek dobrze się bawię oglądając progres mojej postaci :wink:

Pay2win i grind to nie problem. Problemem jest community z multiboxami i botami.
Zamiast grać w mmo z innymi ludźmi to grają w tą gre jak singleplayer, większość robiąc samemu na wiele postaci.
Często gildie też będą wymagały abyś sam zaczął tak grać aby być samo wystarczalnym…

Kto normalny gra na oficjalnych serwerach w L2? Cała siła tej gry to tysiące serwerów prywatnych, na niektórych gra po kilka-kilkanaście tysięcy graczy, niektóre stoją po kilka lat. Szukaj informacji na nieoficjalnej stronie L2. Jak komuś nie pasuje farma to polecam serwery GVE/RVR (2-4 tygodni zwykle stoją i jest tylko pvp) szczególnie klasyczne ^_*

@Eter jakby postawili normalny server f2p bez p2w i banowali boty to ja bym z chęcią zagrał. Marzy mi się taki classic 1.0 bez botów i na lata.

Sam myślę nad mu online albo lineage 2… i nie wiem co z tym fantem zrobić

Polecam L2 Reborn / Interlude x1 / brak 2box / brak P2W / Online 2100 / Offline shop