Jak szybciej ściągać gry MMORPG?

Znudziło wam się już obserwowanie, jak pasek postępu leniwie dochodzi do 100%? Czas to zmienić! Dzięki temu poradnikowi dowiecie się, jak szybciej ściągać MMO. Gra, na której moje porady były testowane to Zero online. Przewidywany czas ściągania bez porad- 3 i pół godziny wahające się do 3 godzin, z poradami- 2 i pół godziny.

1. Ściągamy program internet download manager (Klik!). WAŻNE- tylko z IE lub firefoxa, program działa gorzej lub w ogóle nie działa w Operze!

2. Instalujemy program.

3. Wyłączamy przeglądarkę internetową.

4. Włączamy przeglądarkę internetową.

5. Patrzymy, jaka gra nas interesuje.

6. Po wybraniu swojego MMO klikamy na link do ściągnięcia.

7. Program włącza się wtedy automatycznie. Wybieramy ścieżkę do zapisania.

W przypadku niektórych gier (vide Zero online) mamy możliwość wstrzymania downloadu i późniejszego jego przywrócenia.

Też polecam do niedawna jeszcze używałem akceleratora DAP i nie chciało mi się zmieniać ale teraz jestem bardzo zadowolony jeszcze raz polecam

jA MYSLALEM ŻE fLASHGETA UŻYWAJĄ WSZYSCY :)

Od kiedy bardziej ogranicza nas prędkość serwera niż naszego łącza lepiej jest udawać kilku klientów jednocześnie by zwiększyć limit transferu na jednego użytkownika. Tę możliwość daje getright, którego używam od niedawna (kiedyś tez go używałem ale dopiero teraz stał się naprawdę przydatny). Daje on możliwość "udawania" do 4 użytkowników jeśli ściągamy z jednego linka.

Wcześniej używałem flashgeta bo sam automatycznie wyszukuje alternatywne linki. Nie mniej jednak w getrighcie można włączyć podobną opcję (domyslnie jest wyłączona). Nie mniej jednak wydaje mi się, że w getrghcie ta funkcjonalność działa nieco gorzej.

W najbardziej hardcorowych sytuacjach można kombinować. Jeśli mamy do pobrania duży plik i chcemy to zrobić maksymalnie szybko to można uruchomić najpierw flashegeta. Alternatywne linki (jeśli takie znajdzie) manualnie przekleić do getrighta i zasymilować maksymalną ilość userów (chyba max jest 9 przy kilku linkach alternatywnych) i przy dobrym łączy po obiedzie możemy cieszyć się grą ;)

A mam pytanie - w jaki sposób ściąga on szybciej??

A ja wole ściągnąć klasycznie bo trzeba się męczyć z tą instalacją programu ;/ :D Chociaż mi się Zero Online godzinę ściągało

A ja wole ściągnąć klasycznie bo trzeba się męczyć z tą instalacją programu ;/ Chociaż mi się Zero Online godzinę ściągało

Nie no rozbroiłeś mnie totalnie

A ja wole ściągnąć klasycznie bo trzeba się męczyć z tą instalacją programu ;/ Chociaż mi się Zero Online godzinę ściągało

A tak i tak by się ciągnęło te 10-15 minut szybciej. A z resztą- instalacja takiego programu to nie więcej niż pół minuty, a integracja z przeglądarką- mniej niż minuta. Tracisz nie więcej niż 2 minuty, a zyskujesz w życiu wiele godzin...

Jak u mnie to szybciej nie idzie niz w przegladarce tylko transfer ciagle sie ten sam utrzymuje ;p

Zostawie na kompie kiedys sie przyda moze;d

Ten sam transfer, czyli i tak szybciej- akceleratory właśnie tak działają, że nie pozwalają "zasnąć" serwerowi.

Fajnie ściągałem grę przez to i miałem transfer 1700kb/s =] fajne jest to że transfer nie maleje!

Ściągam prawie co dziennie od 1GB do 3GB i jestem święcie przekonany że zyskuje sporo czasu właśnie przez to że jest stabilny transfer ale gdy strona obsługuje acceleratory jest już całkiem super

Yyyy nie kumam. Jak ktos placi za stala predkosc lacza nie wydusi z niego wiecej... A by utrzymac max z servera w zupelnosci wystarczy fleshget... :)

Poza tym ten poradnik powinien wiec wygladac inaczej

1. zadzwon do swojego operatora ktory odpowiada za twoj internet

2. powiedz ze chcesz wiekszeego transferu

3. ciesz sie wiekszym rachunkiem :)

A tak na powaznie. Poradnik ok ale FG wystarczy :)

tak, ale FlashGet jest szczerze mówiąc wolniejszy- opisywany tu program wyciska z łącza o przeciętnej mocy 120 kb 130, a i zawieszki są mniejsze...

WAŻNE- tylko z IE lub firefoxa, program działa gorzej lub w ogóle nie działa w Operze!

A wie ktoś jak sprawa wygląda na Chrome?

Na chromie powinno latać. Mam chroma, ale używam FG.

W opcjach jest opcja dodania Google Chrome więc powinno działać. Uzupełniam wypowiedź kolegi @UP.

Mimo wszystko ja wolę opisuwany program- Flash Get jest wygodniejszy w obsłudze, ale nie oferuje tylu możliwości.

Bardzo dobry program, polecam. Sam korzystam od dwóch dni i jestem mile zaskoczony :)

Znudziło wam się już obserwowanie, jak pasek postępu leniwie dochodzi do 100%? Czas to zmienić! Dzięki temu poradnikowi dowiecie się, jak szybciej ściągać MMO. Gra, na której moje porady były testowane to Zero online. Przewidywany czas ściągania bez porad- 3 i pół godziny wahające się do 3 godzin, z poradami- 2 i pół godziny.

1. Ściągamy program internet download manager (Klik!). WAŻNE- tylko z IE lub firefoxa, program działa gorzej lub w ogóle nie działa w Operze!

2. Instalujemy program.

3. Wyłączamy przeglądarkę internetową.

4. Włączamy przeglądarkę internetową.

5. Patrzymy, jaka gra nas interesuje.

6. Po wybraniu swojego MMO klikamy na link do ściągnięcia.

7. Program włącza się wtedy automatycznie. Wybieramy ścieżkę do zapisania.

W przypadku niektórych gier (vide Zero online) mamy możliwość wstrzymania downloadu i późniejszego jego przywrócenia.