Jak to teraz wygląda

Cześć, cześć.

Jakoś mnie w końcu naszło natchnienie żeby w coś pograć, a lekkie uzależnienie od Steama (thanks Gaben) zepchnęło mnie w kierunku gier na tej właśnie platformie.

Po kilkunastu godzinach w Warframe stwierdziłem, że misje które praktycznie niczym się nie różnią i znęcanie się nad inteligentnymi inaczej niekończącymi się wysypami przeciwników nie są dla mnie, toteż planuję przysiąść w weekend nad LotRO co do którego mam parę pytań.

1. Jak z populacją? Będzie z kim pośmigać na bossów?

2. Jak się prezentuje model F2P? Turbine całkiem fajnie załatwiło tą sprawę w DDO, czy z LotRO jest tak samo?

3. Ile idzie pograć nie wydając pieniędzy na Expansion Packi?

Tyle ode mnie, czekam na wasze wypowiedzi. :)

Hmm własnie jestem w fazie ściągania. Z checią z kims zagram :)

LOtro jest nudny nawet nie ma porównania do DDO szkoda marnowania transferu na to, na początku płacenie jest zbedne , a do wyższych leweli nie dotrwałem , ale na forum narzekali że trzeba trochę kaski wydać - pewnie jak do kazdej gry F2P

to o której godzinie będziecie grać ? też bym ściągną pograł z kimś w ekipie, dajcie znać jaki serwer, mogę zacząć około godziny 16 grę, do godziny 20, dzisiaj mecz więc tylko do 20 ;(, dajcie panowie znać na PW jaki serwer wybieramy i kim gracie żeby ekipa była w miarę ciekawa i czy pasuje wam start o godzinie 16

Mor, jednemu Zośka drugiemu Maryśka, niektórzy mówią że wszystkie gry P&C są nudne, ale akurat LOTR kiedyś mi się podobał, dobrze go wspominam

gralem wbiłem 30 level.. Ograniczenia ,ograniczenia .. Moim zdaniem bez wpompowania 200zł w gre nie ma sensu. W Europie ta gra umiera , trzymają ja tylko fanboye . Brak Pvp. Tylko Usa trzyma jakis poziom .Sztywna animacja walki , małe mapy.. Ogolnie szkoda ściagąć tych 25gb . Turbiny niby można farmic za darmo ale są jakieś limity na postać .

1. Jak z populacją? Będzie z kim pośmigać na bossów?

Dzięki party finderowi znalezienie drużyny to kwestia 5min. Ale skoro planujecie grać większą paczką od początku to nie będzie z tym problemu.

2. Jak się prezentuje model F2P? Turbine całkiem fajnie załatwiło tą sprawę w DDO, czy z LotRO jest tak samo?

Działa i to bardzo dobrze na podobnych zasadach co w DDO. Wykonujesz specjalne zadania (zabij odpowiednią ilość potworków w danej krainie, odwiedź ważne miejsca itd. niby nic wielkiego ani odkrywczego, ale daje radę).

3. Ile idzie pograć nie wydając pieniędzy na Expansion Packi?

Możesz spokojnie do 40 poziomu bawić się na podstawowym pakiecie, a tyle wystarczy by zarobić wystarczającą ilość TP na kolejne dodatki.

- mój nieco przestarzały artykuł odtyczący cen i jak to się ma z TP. Przestarzały, bo jeszcze wtedy nie znałem kilku tricków, jak np. tworzenie altów dla 120 TP.

Co do pana ignoranta mUs'a:

1. Do 30 poziomu jedyne ograniczenie jakie możesz napotkać to brak możliwości jazdy do każdego zakątka krainy.

2. "trzymają się tylko fanboye" - może i tak, ale w liczbie tak dużej, że co tutaj ukrywać nie ma znaczenia, czy są fanboyami, casualami czy nowymi graczami. Jednak najważniejsze jest to, że wciąż organizowane są eventy (festiwale), updaty. I chyba jako jedyna gra mająca tyle lat i tyle serwerów nie zaliczyła ani jednego merge. Było jedno przeniesienie z wydawcy do wydawcy, ale nigdy łączenia prawie 20 serwerów - to o czymś świadczy jeśli chodzi o ilość graczy.

3. Brak pvp - tutaj muszę przyznać rację, bo nie ma tego, co akurat mnie bardzo cieszy, zawsze wolałem ciekawie napisaną historię niż bezmózgie napierdzielanie się z innymi od tego mam MOBY i FPS.

4. Co do małej mapy - przejście wszystkiego w zdłuż (czyli pominięcie kilku krain znajdujących się po obu stronach tej drogi) to czas rzędu 5h. Gdyby się chciało przejść wszystko wzdłuż i szerz - pewnie z 10-20h. Stąd też poczucie, że jest mało graczy, po prostu gdy świat jest tak ogromny to każde spotkanie na mapie jest czymś niesamowitym.

5. Rzeczywiście jest limit na postać w ilości TP - bo jak zrobisz wszystkie deedy, to już nie ma jak. Ale TP są przypisane do konta, nie do postaci - ergo, można stworzyć kolejną i zdobyć od nowa TP. Oczywiście jest to pracochłonne, ale nikt by nie płacił gdyby było to łatwe, proste i przyjemne.

Trzeba też dodać, że Lotro ma świetną grafikę wspieraną przez DirectX 11 i na full detalach naprawdę super wygląda.

nie miałem jak się wyrwać z roboty żeby ściągnąć LOTR więc zaczynam grę dopiero jutro myślę że od rana czyli tak około 11 mogę zacząć grę, ale to już na ostro od rana do godziny 0 jak będzie z kim pograć oczywiście, więc piszcie panowie PW, czy będzie ekipa bo się trochę podjarałem huehuehue

też bym sobie pograł ale te ograniczenia trochę odpychają od gry co wy o tym sądzicie??

daj wbić najpierw ten 40 lvl a potem się pomyśli, nie ma co gdybać

ok też zaczynam ściągać zacznę grać ok 18:00 zobaczymy jak to tam wygląda bo jeszcze w to nie grałem szczerze powiem. A i na jakim serwerze??

Panowie na jakim serwerze gracie bo akurat pobrałem? :)

Także pobrałem i na jakim serwerze zaczynamy naszą przygodę ??

Wg mnie najlepszy serwer to Blacktide.

nie wiem jak wy i nie widzę żadnego blactide, ale wybrałem 1 lepszy Meneldor i właśnie w tym momencie zaczyna grę, btw nikt na PW sie nie odzywał i żadnych ustaleń nie było, pytam się dlaczego, jednak trochę ludzi się nazbierało, co z wami ludzie ?

To jak jest z tymi turbinami ? Z czego wylatują takie punkty ?

Cześć, cześć.

Jakoś mnie w końcu naszło natchnienie żeby w coś pograć, a lekkie uzależnienie od Steama (thanks Gaben) zepchnęło mnie w kierunku gier na tej właśnie platformie.

Po kilkunastu godzinach w Warframe stwierdziłem, że misje które praktycznie niczym się nie różnią i znęcanie się nad inteligentnymi inaczej niekończącymi się wysypami przeciwników nie są dla mnie, toteż planuję przysiąść w weekend nad LotRO co do którego mam parę pytań.

1. Jak z populacją? Będzie z kim pośmigać na bossów?

2. Jak się prezentuje model F2P? Turbine całkiem fajnie załatwiło tą sprawę w DDO, czy z LotRO jest tak samo?

3. Ile idzie pograć nie wydając pieniędzy na Expansion Packi?

Tyle ode mnie, czekam na wasze wypowiedzi. :)