Jak uruchomić tą grę

Witam. Wiele osób chwali grę Vindictus. Czy może ktoś napisać jak zagrać w amerykańską wersję? Z europejską użerałem się parę dni i dałem sobie spokój. Problem polega na tym, że albo party nie pobierają się do końca, albo jak już pobiorę odpalam launcher itp itd nie pokazuje mi się przycisk PLAY tylko znowu dowlnoad czy cos takiego. Próbowalem chyba z 5 razy. Także jak ktoś gra w tą gierkę to poświećcie trochę czasu i napiszcie jak to odpalić najlepiej na serwerze amerykańskim.

Nie pograsz na amerykańskim gdyż jest blokada IP...

Z tego co wiem za kilka miesięcy ma być merge serwerów EU z Amerykańskimi. A po za tym ściągałem Vindictusa 2dni temu i żadnych problemów z partami nie było...

\

I co dalej? Jak mam to uruchomić przez ten patologiczny nexon launcher?

Próbowałeś kilka razy? Zapewne odpalasz przez plik "Vindictus.exe", nie "Vindictuslauncher.exe" (wnioskuję po tle), więc raczej powinno działać. Zdarzało mi się, że launcher wskakiwał na stronę Vindictus'a, jednak nie zdarzało się to notorycznie, głównie przy jakimś "mocniejszym" wykorzystaniu Ram'u i procesora. Sam nie mam pomysłu co z tym zrobić, ale może warto przejrzeć forum Vindictus'a: https://forum.nexoneu.com/forumdisplay.php?11-Vindictus i ewentualnie założyć nowy temat (proponuję w dziale angielskim, z tego co ostatnio patrzyłem, to polski dział forum już powoli upada, a jeżeli nie GM, to może ktoś inny będzie miał jakiś pomysł).

Tak, ściągnąłem to dzisiaj jakiś 5 raz ^^. Dzięki za radę mimo wszystko. Pozdrawiam

A ikonki na pulpicie nie masz?

Włączając ikonką z pulpitu/launcherem zawsze włącza się najpierw patologiczny nex launcher i strona z produktami tej syfiastej firmy. Pozdrawiam

Witam. Wiele osób chwali grę Vindictus. Czy może ktoś napisać jak zagrać w amerykańską wersję? Z europejską użerałem się parę dni i dałem sobie spokój. Problem polega na tym, że albo party nie pobierają się do końca, albo jak już pobiorę odpalam launcher itp itd nie pokazuje mi się przycisk PLAY tylko znowu dowlnoad czy cos takiego. Próbowalem chyba z 5 razy. Także jak ktoś gra w tą gierkę to poświećcie trochę czasu i napiszcie jak to odpalić najlepiej na serwerze amerykańskim.