Jak wygląda obecnie sytuacja w NosTale?

Kiedyś dużo grywałem w NosTale i bawiłem się świetnie mimo gry samemu. Daleko nie dochodziłem (nigdy chyba nie miałem 1 karty SP czy jak one się nazywają).
Z racji iż szukam czegoś to wpadłem na to. Pytanie jak to teraz wygląda jeśli chodzi o ilość graczy oraz ile pieniędzy trzeba wywalić, żeby godnie żyć, bo nie wiem czy warto w ogóle pobierać, a może ktoś gra i wie jak to wygląda.
Gdzieś czytałem że jakieś privy z tego są, ale raczej chyba preferuję oryginalną wersję od GF. Wiem że lubi ta firma ciągnąć mocno kaskę, stąd pytanie, czy bez wydawania nadal można godnie żyć i daleko zajść?

Sytuacja wygląda chujowo tak jak każda inna gra od shit forga
Pozdrawiam i mam nadzieję, że pomogłem.

2lajki

Polecam od globala bardziej privy do Nostale
ostani na ktorym gralem to byl Olympus i mial sporo graczy i chyba nadal chodzi i nadal ma mimo ze stoi ponad rok
A GF to stara kurwa GF jebany jest

zdecydowanie privy polecam nosvoid np bardzo dobry stabilny priv dziala juz z 2 lata i hula caly czas :slight_smile:

Tego nigdy nie mozna bylo zrobic procz samego poczatku, powiem ci znam pare osob ktore wydaly~~ 1200zl okolo na gierke to maja wiekszosc co potrzebuja ale przydaloby sie przynajmniej drugie tyle wsadzic zeby zaczac wogole grac.