Jak wygląda sytuacja Allods online

Witam mam pytanko jak się trzyma Allods czy raczej chyli się ku upadkowi>? Czy raczej będzie się dalej rozwijał i warto zaczynać grać... Bo zastanawiam się nad pograniem w tę oto grę... Jak już bym miał zaczynać to szukam chętnych na wspólną grę....

Oczywiście podstawa to ts3!!!:)

18 Marca powinno być sporo graczy na serwerze, ponieważ USA, EU są scalane w jedną całość, po przejściu do Mail.RU (o ile sie nie myle z tymi serwerami..)

sytuacja jest taka jak byla od zawsze - grjac an f2p = p2w nie placisz nic nie osiagnies zi zawsze bedziesz slaby chyba ze bedziesz gral z 5 lat.

Grajac na p2p bedziesz rowny innym:)

Przy tym mergu servery gdzie będą stały? U ruskich?

Mail.ru jest ruski więc zapewne tam będą stały. Kolega dobrze piszę nie wybulisz parę setek to nigdy nie dogonisz tych co wydali parę tysiecy. Lub po prostu będziesz no life i po 5 latach będziesz już kotem

Sytuacja jest normalna. Jak w każdej grze "f2p" kiedyś kasę trzeba wydać. Grając w aiona bez Gold packow życzę powodzenia. To samo tyczy się innych tytułów.

Tylko, że na Gold Packa w Aionie można zarobić w 2h zwykłego grindu. Jest to jedyne ograniczenie, także nie jest w żaden sposób p2w. Z Allodsem nie wiem jak jest, bo nigdy dłużej nie gralem.

Wysłane z mojego HTC One przy użyciu Tapatalka

Allods jest full P2W w odróżnieniu do Aiona. Zgadzam się z przedmówcą. Troszkę grindu i GP mamy... W Allodsie sprawa wygląda zupełnie inaczej...

Witam mam pytanko jak się trzyma Allods czy raczej chyli się ku upadkowi>? Czy raczej będzie się dalej rozwijał i warto zaczynać grać... Bo zastanawiam się nad pograniem w tę oto grę... Jak już bym miał zaczynać to szukam chętnych na wspólną grę....

Oczywiście podstawa to ts3!!!:)