Jak wygląda sytuacja ArcheAge? Szukam aktywnych graczy

Siema!

Szukam aktywnych graczy, którzy mogliby mi powiedzieć jak to aktualnie wygląda. Czy są jakieś polskie gildie? Wbiłem do gry po mergu, czyli na tzw. darmówke i odpisały mi jakieś dwa tłuki na pytanie czy ktoś gra - nie xd

Z góry dzięki za pomoc

Pozdro

Zapytałeś to Ci odpowiedzieli proste. Nie wiem czego więcej oczekiwałeś? Jeszcze wyzywasz ludzi od “tłuków” ?

Siema, od znajomych wiem, że AA nawet po mergu jest dead. Grywalne są tylko prywatne serwery, najbardziej zaludniony jest Archerage.

Jak grać to tylko na Classicu tam JESZCZE sa ludzie

Niestety, na ArcheRageu w tej chwili jest mniej ludzi niż na globalu… wygląda to jakby większośc przeszła na Globala po przejściu na f2p… w Marianpole jest 3 razy więcej na Globalu niż privie… wiem bo na oba się loguje i mam porównanie. Pewnie potem znowu powrócą na ArcheRage. Sporo ludzi z ArcheRage przeszło na globala bo widzę po nickach.
Po za tym na globalu teraz praktycznie wszystko masz pół darmo, pet , glidery, łodzie, auta, większość albo za Manastormy , albo archepass. Niestety na Globalu jak dla mnie economia trochę legła. Na privie łatwiej teraz zarabiać, aczkolwiek wolnego slota na farme nie znajdziesz :slight_smile: ceny potrafią nawet do 40k golda dochodzić za 24x24.

A jak polecacie, ponieważ chciałbym zagrać pierwszy raz w tę grę, lepiej na privie czy globalu? Nie chce wydać nawet złotówki na jakieś rzeczy, dlatego pytam.