Jak wyłączyć Firewalla?-Poradnik

Wielu użytkowników miało z tym problem więc postanowiłem że go zrobię.

Firewalla wyłącza się tak

1 sposób,

Wchodzisz w Start później Panel sterowania,następnie Zapora Systemu Windows i w zakładce Ogólne klikasz "Wyłącz(nie zalecane)

42711012.png

Klikamy w pole zaznaczone na czerwono

2 sposób.

Wchodzisz w Start później Narzędzia Administracyjne,następnie Usługi i z pośród wszystkich poleceń wybierasz Zapora Systemu Windows

beztytuuafv.png

klikasz prawym przyciskiem myszy i klikasz Zatrzymaj.

MAM NADZIEJĘ ŻE TO KOMUŚ POMOŻE

Przyda się każdemu kto kupił komputer w tym miesiącu, bez sarkazmu. Nooo jak się to mówi krótko szybko i na temat:D

Hmmm a nie sądzisz, że ktoś kto nie umie wyłączyć tej zapory to prawdopodobnie nie potrafi uruchomić również internetu ? :D Więc prawdopodobnie tutaj nawet nie zajrzy ^^

Widziałem trochę użytkowników którzy tego nie umieli zrobić,a internet potrafili włączyć ;D

Liczą się też chęci.

Bo na serio ludzie którzy kupili nie dawno komputer może się przydać.

Jak dla mnie to twój najlepszy poradnik, wielu nowych ma z tym problem ;].

Wiesz dobrze że takie coś zrobiłeś ale szczerze wątpię aby był ktoś taki kto by nie umiał wyłączyć FW... Moim zdaniem bardziej by się przydało jakbym napisał poradnik z rejestru lub plików *.bat. Ale może jednak znajduje się na forum taka osoba która nie wie jak zgasić FW.

Tak na koniec to GJ xd

Wielu użytkowników miało z tym problem więc postanowiłem że go zrobię.

Firewalla wyłącza się tak

1 sposób,

Wchodzisz w Start później Panel sterowania,następnie Zapora Systemu Windows i w zakładce Ogólne klikasz "Wyłącz(nie zalecane)

42711012.png

Klikamy w pole zaznaczone na czerwono

2 sposób.

Wchodzisz w Start później Narzędzia Administracyjne,następnie Usługi i z pośród wszystkich poleceń wybierasz Zapora Systemu Windows

beztytuuafv.png

klikasz prawym przyciskiem myszy i klikasz Zatrzymaj.

MAM NADZIEJĘ ŻE TO KOMUŚ POMOŻE