Jak wyszedł mi pierwszy baner?

Siemano elo, jako że zacznę niedługo nagrywać na YouTube (pierwsze filmiki bez głosu ze względu na lipny mikrofon) to postanowiłem utworzyć sobie sam baner na serwis. Chciałbym się pochwalić i spytać, jak wygląda :) Wszystko w Gimpie:

Kliknij tutaj, ponieważ gdy tu wrzucam to jest rozciągnięte.

Tutaj kanał YT, można sprawdzić jak się prezentuje na serwisie.

"Jak wygląda", ciężko tutaj coś ocenić widząc kilka obrazków na sobie + napis i nic więcej. Dodatkowo trochę głupkowate jest to #lajk #sub #koment. xD Mi osobiście się nie podoba. Za bardzo pizga po oczach (Zielony napis odstaje kolorystycznie od reszty).

Pizga bo miało pizgać żeby było to 'wywyższone'. Jest to pierwsza praca, tak więc nie zrobię Tobie mega baneru :D

#LAJK #SUB #KOMENT - przyznaje, że trochę głupie ale tam, machnąłem łapą :ph34r:.

Jak całość idzie znieść, tak te napisy na dole kompletnie się nie nadają.

A mi sie podoba. Nie kazdy jest mistrzem 100 lvl w robieniu grafik. Kazdy robi jak umie i uczy sie zeby robic coraz lepiej

jedyne co psuje to te dwa romby w pomarańczo i tym takim niebieskawym (nazwa wyleciała mi z głowy)

A tak to całkiem dobry

Jak całość idzie znieść, tak te napisy na dole kompletnie się nie nadają.

Hmmm... myślałem, że są najbardziej odpowiednie ^_^.

A mi sie podoba. Nie kazdy jest mistrzem 100 lvl w robieniu grafik. Kazdy robi jak umie i uczy sie zeby robic coraz lepiej

Dzięki, to moja pierwsza praca i dopiero zapoznaję się z Gimpem. Ogólnie obrabiam zrzuty ekranu i zdjęcia w Photoscape, inni chwalą :rolleyes:.

jedyne co psuje to te dwa romby w pomarańczo i tym takim niebieskawym (nazwa wyleciała mi z głowy)A tak to całkiem dobry

Kurde, musiałem jakoś oddzielić te zdjęcia i w ogóle, nie umiem innego efektu :wacko:.

na moje za dużo różnych kolorów, powinieneś połączyć je np. nakładając jakiś efekt lub po prostu warstwę z jakimś kolorem i zmniejszonym kryciem ustawionym na wtapianie.

Napisy słabe, mogłeś dać im chociaż efekt głębi lub połysku, żeby wyglądały żywiej, sam podstawowy gradient nie starczy ;D

Okiem byłej osoby, która się w takie rzeczy bawiła mogę powiedzieć, że szum na zdjęciu trochę odpycha. A tak to nie najgorzej.

Ogólnie miało być na celu kolorowo, wcześniej chciałem zrobić ten efekt:

kV1VEP0.jpg

Ale nie wiem jak w Gimpie ^_^.

tu jest zrobione odbicie lustrzane i dwa zdjęcia nałożone na siebie, z czego jedno jest zwykłe, a drugie ma nałożone jakiś efekt i zmniejszone krycie. Przynajmniej tak da się uzyskać ten efekt...

Dokładnie nie pomogę, bo dawno temu używałem gimpa, po za tym, jestem amatorem i zazwyczaj robię tylko nagłówki na blogi(http://zapodaj.net/25dd052d5327f.png.html). Polecam zainwestować w ps'a

tu jest zrobione odbicie lustrzane i dwa zdjęcia nałożone na siebie, z czego jedno jest zwykłe, a drugie ma nałożone jakiś efekt i zmniejszone krycie. Przynajmniej tak da się uzyskać ten efekt...Dokładnie nie pomogę, bo dawno temu używałem gimpa, po za tym, jestem amatorem i zazwyczaj robię tylko nagłówki na blogi(http://zapodaj.net/25dd052d5327f.png.html). Polecam zainwestować w ps'a

Nie, zawsze miałem słabość do Gimpa i zawsze chciałem uczyć się tworzenia log, banerów i innych rzeczy :3

Mógłbym się doczepić do przejścia między obrazkami, na lewej stronie w górnym rogu widać niedociągnięcie.

Mógłbym się doczepić do przejścia między obrazkami, na lewej stronie w górnym rogu widać niedociągnięcie.

A rzeczywiście, nie zauważyłem dzięki.

Widać, że to nie jest jakiś szczyt umiejętności, proste wklejanie + jakieś napisy, ale wygląda w miarę dobrze :)

Ogólnie miało być na celu kolorowo, wcześniej chciałem zrobić ten efekt:Ale nie wiem jak w Gimpie .
tu jest zrobione odbicie lustrzane i dwa zdjęcia nałożone na siebie, z czego jedno jest zwykłe, a drugie ma nałożone jakiś efekt i zmniejszone krycie. Przynajmniej tak da się uzyskać ten efekt...Dokładnie nie pomogę, bo dawno temu używałem gimpa, po za tym, jestem amatorem i zazwyczaj robię tylko nagłówki na blogi(http://zapodaj.net/25dd052d5327f.png.html). Polecam zainwestować w ps'a

Kolega dobrze mówi 2 zdjęcia nałożone na siebie z tym że nie o filtry chodzić może a zabawę kolorami w się się że jedno ma wyłączony czerwony a drugie ma wyłączony zielony czy coś w tym stylu

Kolega dobrze mówi 2 zdjęcia nałożone na siebie z tym że nie o filtry chodzić może a zabawę kolorami w się się że jedno ma wyłączony czerwony a drugie ma wyłączony zielony czy coś w tym stylu

Tak, już umiem to robić. Jeśli ktoś chętny to robię za darmo, tylko niech napisze mi PW i wysłane zdjęcia, dla mnie to nie problem.

Siemano elo, jako że zacznę niedługo nagrywać na YouTube (pierwsze filmiki bez głosu ze względu na lipny mikrofon) to postanowiłem utworzyć sobie sam baner na serwis. Chciałbym się pochwalić i spytać, jak wygląda :) Wszystko w Gimpie:

Kliknij tutaj, ponieważ gdy tu wrzucam to jest rozciągnięte.

Tutaj kanał YT, można sprawdzić jak się prezentuje na serwisie.