Jak z populacją na PL?

Jak z populacją na PL? Nadal nikogo nie widać?

juz lepiej grac na Eu albo Us

Wbiłem w weekend na swoje konto. Z jednej z największych gildii za czasów kiedy grałem nie pozostało śladów, grających jest mało i głownie są to Ci którzy mają max lvl i runy 8-10 lvl i szkoda teraz im skończyć grę:) Gra sama w sobie jest dobra, na pewno jedna z lepszych pozycji f2p, jednak czegoś jej brakuje... Nie umiem powiedzieć czego ale jakoś tak samoczynnie mnie znudziła:)

lepiej us

lepiej us

Niech zgadnę. Teraz będziesz na pałę byle co postował w każdym temacie żeby nadrobić liczbę postów bo chcesz być pro top hiper super gracz tak?

mod_ico.png
Już otrzymał warn za offtop + zawieszenie konta na 24h -Revolutio

@UP

Aty co niby teraz zrobiłeś??:D

Wracając do tematu polskiego serwera...No cóż mogło być lepiej także jeżeli lubisz przeludnione serwery albo chociaż dużą populację to polski Allods nie jest dla Ciebie :)

No więc nie wracam do tej gry. Może kiedyś jak będzie dużo ludzi.

Nie polecam serwera PL, wbiłem lvl 25 i skończyłem grać dlaczego ? Polaczki ... widziałem koleś lata obok mnie na spocie, zabieramy sobie moby, zapraszam go do party a koleś mnie wyzywa, że to jego miejsce bo był tutaj pierwszy (WTF?!) itp... i grę zakończyłem.

Tak że jak chcecie zaczynać grać to EU/US

Up. A może koleś nie chciał party ''Polaczku'' :>

Co do samego tematu to mnie ostatnio męczyło sumienie by wrócić na PL ale niestety is i słaba populacja odrzuca ; /

Nie uważasz że normalna osoba powinna odpisać coś w stylu "nie dzięki za party" a nie wyzywać bez powodu...

Widzę że dalej jest problem z czytaniem ze zrozumieniem co u niektórych osób :)

Niech zgadnę. Teraz będziesz na pałę byle co postował w każdym temacie żeby nadrobić liczbę postów bo chcesz być pro top hiper super gracz tak?
 Już otrzymał warn za offtop + zawieszenie konta na 24h -Revolutio 

Lol pół człowiek - pół Caratusch :D:P

Chodź do Darkfall'a wariacie. ;]

Wbiłem w weekend na swoje konto. Z jednej z największych gildii za czasów kiedy grałem nie pozostało śladów, grających jest mało i głownie są to Ci którzy mają max lvl i runy 8-10 lvl i szkoda teraz im skończyć grę Gra sama w sobie jest dobra, na pewno jedna z lepszych pozycji f2p, jednak czegoś jej brakuje... Nie umiem powiedzieć czego ale jakoś tak samoczynnie mnie znudziła:)

Allods owszem jest dobry, ale jak wszystkie gry oparte na schemacie wow'a jest bardzo powtarzalny - w sensie w pewnym momencie dochodzimy do etapu, w którym powatarzają się te same dungeon'y, battlegroundy w nieskończoność. Do tego na naszym polskim serwerze jak jeszcze grałem, to pvp między frakcjami nie istniało, bo wszystko było z góry ustalone, przeciwne frakcje się po prostu dogadywały zamiast rywalizować - co właściwie negowało sens gry.

No i oczywiście jak 99% f2p mmorpg'ów Allods jest pay 2 win, ale to akurat standard. Co gorsza tu nie ma za bardzo granicy górnej, więc można równie dobrze wrzucić w runy 20-30 tysięcy złotych i mieć najlepszą postać na serwerze w powiedzmy miesiąc.

Żeby w miare komfortowo grać i mieć przeciętną postać do pvp, wypada wrzucić jakieś 40PLN/miesiąc - dlatego imo lepiej kupić sobie abonament do jakieś gry p2p i mieć równe szanse ze wszystkimi pozostałymi, niż męczyć się w systemach, w których pvp polega na walce w wyrzucanie pieniędzy w wirtualną postać.

A jak na US pingi? Da się grać?

Jak z populacją na PL? Nadal nikogo nie widać?