Jak z tym Revelation

Randomowy filmik pokazujący pop in w BDO:

Potrafiłem grac po 30 h w rożne gry non stop i było ok a po 30 minutach w tym crapie miałem oczy czerwone jakbym jarał od urodzenia. Fakt, że u mnie to wglądało lepiej niż na filmiku ale i tak było dla mnie niegrywalne. Kompa mam dobrego, na high miałem 60+ fpsow. Bez znaczenia czy grafika jest bardziej lub mniej bajkowa. Biegnąc przez miasto niektóre rzeczy potrafiły mi się wczytać kilkanaście metrów przede mną czego nie trawie.

no od tamtego czasu troche sie zmienilo, byly update poprawiajace to, ja osobiscie nie mam czegos takiego jka gram, fakt ze ja gram w to dopiero od tygodnia, moze wczesniej rzeczywiscie tak bylo, aktualnie uwazam BDO za najlepsze MMO na ten moment, a nie gralem tez przez gównoburze na tym forum i żałuje, że kierowałem się opiniami :) gra się super, znajomi wbili jest super. ;) do tego gra kosztuje 40zł

W BDO morze by i pograł ale człowiek ma swoje życie nie da rady no life 24/7 a nie stety bez tego nie dogonisz topki :( wiec tutaj moje pytanko czy warto inwestować w early w RO czy poczekać na luzie do 6 marca bo zastanawiam się czy inwestować w te grę te 16E ? nie grałem w żadne CBT :(

Jak wolisz jeżeli masz Hajs na to, to bierz early od 27 ja bym sam kupił. Ale nie mam hajsu więc poczekam do 6 i też będzie dobrze. :)

Zastanawiam się czemu temat o RO jest znowu bojkowany przez BDO. Zróbcie sobie osobny temat do porównywania tych dwóch tytułów do siebie i każdy będzie szczęśliwy.

Niby ten tydzień headstartu to dużo, z drugiej.. Nie da to jakiegoś dużego skoku naprzód. W końcu na 49+ trzeba będzie się już zacząć ubierać jak człowiek w normalne item, a nie. ☺️

Bez znajomości gry i tak nie wykorzystasz tego tygodnia w pełni a powiem szczerze nawet swoim znajomym z którymi gram od lat a którzy w bety też nie grali' odradzam kupowanie najtańszego funder packa, albo środkowy albo to się nie opłaca, nic szczególnie ciekawego w nim nie ma a premka miesięczna + scrolle to 6-7 euro więc... Prawie całe 16 euro za tydzień gry? Dorzucam 4 euro i mam premkę na 3 miesiące. Oczywiście jeśli roztrząsać to tylko finansowo. Mi tam Reve się podoba na tyle że pewnie gdyby mi teraz np deluxa oddali i nie było opcji go odkupić kupowałby co dają. :)

Po pierwsze jeżeli oceniasz grę po gafice czy animacji to nie mamy o czym gadać. Po drugie grafika to kwestia gustu według mnie (jako wieloletni gracz Aion'a) grafika jest ogólnie lepsza niż w Aion'ie. Ale pod względem stylistycznym gorsza. Wolę typowe fantasy jak w Aion'ie niż chińskie klimaty z RO, ale przecież nie o to chodzi. TĄ DZIWNĄ ANIMACJE BIEGANIA MOŻNA WYŁĄCZYĆ. Ogólnie gra jest jak na te czasy skupiona bardzo na PvP. Jeżeli szukasz tego czego już dzisiaj ciężko spotkać tzn. PK, Open PvP to ta gra to ma. Tyle w temacie. 

A da się zrobić żeby postacie nie robiły 45 stopni skrętu podczas biegania lewo, prawo ? Strasznie mnie to irytuje w tej grze x)

A da się zrobić żeby postacie nie robiły 45 stopni skrętu podczas biegania lewo, prawo ? Strasznie mnie to irytuje w tej grze x)

Tak jest taka opcja w grze.

Środkowa kolumna w ustawieniach chyba 3-4 od dołu.

Jak dla mnie te całe RO to ONE KEY SIMULATOR, przez 6-8h grania w betę nic innego nie robiłem jak bieganie od NPC do NPC i klikanie klawisza "F" - ot cały gameplay tej gry z małymi przerwami na ubicie 5 mobków

Jak dla mnie te całe RO to ONE KEY SIMULATOR, przez 6-8h grania w betę nic innego nie robiłem jak bieganie od NPC do NPC i klikanie klawisza "F" - ot cały gameplay tej gry z małymi przerwami na ubicie 5 mobków

Jak przez 8h nie znalazłeś nic innego do roboty niż questy, to widać że to nie gra dla Ciebie :)

Jak działa auto tracker? Prowadzi tylko do NPC czy tez mobów?

Jak działa auto tracker? Prowadzi tylko do NPC czy tez mobów?

Zazwyczaj nie ma potrzeby używania auto tracka bo mobki sa zaraz przy npc :P Nawet nie testowałem bo nie było po co :P

Czasami na obszar mobów też ale tutaj q są fabularne, jak bicie mobów jest dla ciebie ważne szukaj innej gry. Tutaj q są fabularne i dla reputacji a robi się eventy i inne aktywności. Zresztą jest całe adventure guild, czyli frakcja gdzie masz q bez autotrackera gdzie trzeba wczytać się w tekst i wywnioskować co trzeba zrobić.

Rozumiem, dzięki za odpowiedź. Mimo, że nie testowałem wcześniej RO to kupie foundera i po 27 rozejrzę się za gildią :)

Dungeony od jakiego lvla się zaczynają? Random pt jest w stanie je zrobić?

Rozumiem, dzięki za odpowiedź. Mimo, że nie testowałem wcześniej RO to kupie foundera i po 27 rozejrzę się za gildią 

 

Dungeony od jakiego lvla się zaczynają? Random pt jest w stanie je zrobić?

Od 20 lvla, jest party finder. edit: Z pugiem zrobisz wszystko bez problemu (chyba że to jakieś szczególne przypadki...) po 45 lvlu zaczyna się robić trudniej i lepiej mieć ogarnięta ekipe

Na cbt random party robiło wszystkie dungeony do poziomu experta bez problemu. Jak będzie na starcie nie obiecuję, ja tam nie planuje korzystać z party findera do niczego oprócz daily dungeona bo to praktycznie będę w stanie zrobić solo. Na OBT będzie gorzej bo wejdzie sporo osób które nie wiedzą jak lvlować prawidłowo [tutaj bicie lvl nie jest najważniejsze, są progi na których należy się zatrzymać i nadgonić ze sprzętem] więc nie można nic obiecać, widziałem już na 3 cbt ludzi którzy nie czytali tipsów i na 49 lvl mieli sprzęt ponad 5 razy gorszy niż ja będąc na tym poziomie. Ktoś taki na pewno nie dałby rady zrobić pierwszej instancji na expercie na 45 lvl a party finderem mógłby się na nią zapisać.

Jak dla mnie te całe RO to ONE KEY SIMULATOR, przez 6-8h grania w betę nic innego nie robiłem jak bieganie od NPC do NPC i klikanie klawisza "F" - ot cały gameplay tej gry z małymi przerwami na ubicie 5 mobków

Ktoś Ci kazał?

Właśnie.. ktoś wcześniej wspominał, że trzeba się zatrzymać z lvl. W jaki sposób nadrabiać itemy bez zdobywania expa?

Od 40 lvl lvlujesz po naciśnięciu pola pod c a nie w momencie jak uzbierasz dość xp.