Jak Zacząć

Witam
Chciałem pograć w poe zobaczyć co w nim takiego niezwykłego :stuck_out_tongue:
Po diablo myślałem że wejdę i bez większych trudności będę sobie grać ^^
Po zobaczeniu możliwości rozwoju postaci wszedłem na forum gry i zacząłem szukać buildu dla siebie
tylko że mimo to momentami łatwo nie jest :slight_smile: zastanawiam się czy znacie może jakieś gildie które przyjęły by świeżego gracza gdzie ewentualnie mógłbym się co nieco poradzić od bardziej doświadczonych graczy

Tak naprawdę możesz zacząć czymkolwiek i uczyć się. Bardzo mocno polecam samouczek, który jakiś czas temu wprowadzili, wydaję mi się że jest trafiony w dziesiątkę właśnie dla ludzi potrzebujących odnaleźć się w PoE.

Nie zraź się Passive Tree. Fakt jest olbrzymie i dla kogoś kto widzi je pierwszy raz, może wydawać się wręcz chore i nieprzejrzyste ale nie przejmuj się, z czasem wszystko zrozumiesz, potrzeba tylko trochę czasu.

Jeżeli chodzi o buildy to polecam Ci 2 kanały na YT: LiftingNerdBro i Zizarian. Obaj robią świetną robotę i pięknie krok po kroku opisują każdy build.

Jednak jeżeli byś chciał znaleźć coś na własną rękę, to szukaj na forum buildów w nazwie z Beginner.

W razie czego pytaj, postaram się odpowiedzieć. A teraz zawijam się trochę przyuczyć bo jutra matura :confused: