Jak zdobyć end game'owy ekwipunek na 2 LvL'u i jak najszybciej exp'ić? O tak właśnie :D

Nie ma sensu walczyć z fanatykiem
Kto chce zagra i zostanie kto nie bedzie płakał na forum i opluwał monitor

Nie. Na tym forum każdy obsrywa AAU łącznie z połową komentarzy w tym topicu , połowa to moje komentarze… negatywne… od JEDNEJ OSOBY… to musi być tłum zakochanych lol

Tłumek hejterów smarujących na wielu tytułach z wyłączeniem mrocznych jest zastanawiający tu. Ale wystarczy odrobina logiki by wiedzieć dlaczego. Nie trzeba do tego być orłem.

Ok. Mam zadanie. Policz userów tego forum, którzy w ogóle kiedykolwiek napisali ciąg liter “AAU”. Czekam na wynik. Pewnie wyjdą ci miliardy

Słuchaj
Chłop mowie “nie znam nie gram ale sie wypowiem bo SĄDZE “że” ale nie wiem bo nie gram”

Tu na forum każdy wie wszystko przewidują przyszłość a tak naprawde grają w csa i lola i gówno o mmorpg wiedzą po za metinem

O lol. Ten już przewiduje w co ja gram… ahahahahaah!!! A sam śmieje się ,że ja przewiduję… Hipokryta lvl hard… i jeszcze “mój AAU jest lepszy niż twój metin”… HIPOKRYZJA POZIOM STRATOSFERA

Ja jak gram z typami w moją grę i są ciency, lamią i rozpieprzają rajd to im mówię “jesteś noobem… weź idż grać w AAU”

A co ma oglądanie do grania ?? A i tak nigdy nie zrozumie fenomenu oglądania zamiast grania.

Ma bo wskazuje zainteresowanie grą. Dodatkowo ZAWSZE więcej ludzi gra niż ogląda więc “do the math”. Ja też nie oglądam streamów ale wiem jak działa społeczeństwo i statystyka.

Jak dla to jest żadne wyznacznik zainteresowania a raczej reklama opłaca za pokazanie danej gry przez jakiegoś tam słynnego stream czy jak ich tam nazywają.

Czyli nie masz zielonego pojęcia jak działa PR…

Tak szczerze. Ilu graczy jest TOP ONLINE W JEDNEJ CHWILI DZIENNIE W AAU wg Ciebie? Tak szacunkowo czy “mniej więcej” i ogólnie launcher i Steam na raz?

Na 13 serwerach angielskojęzycznych jest po top100 z najsilniejszym gearem. W samej grze jest autokick. A spróbuj dostać się do topki - tych 1,3k graczy.

Nie masz zielonego pojęcia o masowości w AAU.

Czyli ile na raz? KONKRETNA LICZBA?

13 srewerów po top100 (1300 osób) i to jest czołówka , a daleko za czołówką peleton, potem nowicjusze a dziewczęta których jest tu masa zamykają korowód.

Nie ma sensu z nim jakakolwiek rozmowa to zaślepiony typ…
ale fakt masz top100 GS top 100 execution i farmers
Wiec jak nie patrzeć na 1 serwerze bedzie cos ok 500 graczy na strone min a teraz 4tego marca łączą 3 największe serwery wiec bedzie jeszcze wiecej ludzi

Moim zdaniem będzie się obijać między 10-20k ludzi na cały świat razem z serwerami amerykanców itp. W sumie mniej więcej jak dobry priv gry.

Zadaję ci normalne pytanie. Ilu w tej chwili graczy jest online w AAU? W sumie z launchera i Steam? Podaj liczbę wg Ciebie

No to w chuj hehehe

ALE NA STEAMIE JEST 700 WIEC TO NIE MOŻLIWE xd
Graczy jest dużo nie ma pustek eventy sa grane normalnie pvp zyje trade runy tez !
co do samego artykułu od którego daleko odbiegliśmy jest naprawdę dobrze napisany jeżeli ktoś chce spróbować to to może bardzo pomóc

Człowieku

World of Warcraft

Widzowie: 67 tys.

Obserwujący: 8,3 mln