Jak zmienić job?

Gram obecnie marouderem, a chciałbym w przyszłości grać tankiem i zainteresowałem się Dark Knightem. Jak zmienić job? Muszę osiągnąć jakiś konkretny poziom by rozpocząć job questa? Może ktoś mnie pokierować?

Dark Knight wymaga Heavensward + 50 lvl na jakiejkolwiek postaci. Co do zmiany jobow to masz tu

Tak jak kolega wyżej napisał niektóre Klasy / Joby odblokowujesz po zrobieniu Questa za który dostajesz Soul (Dusze) a żeby ogólnie zmienić klasę to po prostu nakładasz inną broń :stuck_out_tongue: (nie wiem czy o to Ci chodziło)

Jak już talar napisał DK wymaga Heavensward i 50lvl, job można zmienić od 10 lvl, wystarczy udać się do odpowiedniego trenera i dołączyć do danej “gildii”.
p.s. Maruder to też tank :wink:

Posiadam wszystkie dodatki. No właśnie waham się między warriorem, a Dark Knightem :slight_smile: myślałem że na Dark knighta można pójść na 30 lvl. Cóż będę musiał trochę poexpic

@r4ger
większym problemem niż wbicie 50 lvla będzie dojście do HW, myślę, że zanim dojdziesz do 1wszego dodatku to spokojnie będziesz już miał 55 lvl