Jak zrobić Podstawke Gulild Wars 2 w 100%?

Cześć,

Chciałbym skupić się na podstawce GW2 i zrobić w niej wszystko co sie da na jednej postaci.
Od czego zacząć? na czym skończyć?
Da się wyfarmić jakieś mounty jak w WoWie? jakies zwierzaczki itp?

Nie. Pierwszy mount jest w dodatku Path of Fire i jest to raptor. Na podstawce ciśniesz z buta co jest cholernie uwłaczające. Zacząłbym od robienia mapki na 100% (choć nie wiem czy na podstawce się da…)

Hej

Sluchaj to co mozesz zrobic w podstawce to story do momemtu lws1/dodatku hot. Wbic lvl cap ale bez masterek, zebrac jakis tam gear troche achievkow z central tyrii i odkryc mapy central tyrii co Ci da gift of exploration.
Czemu jednak maksowanie podstawki to sredni pomysl obecnie?
Bo tj wspomniano zajmie Ci to o wieeeele dluzej, nie bedziesz mogl robic daily za ktore juz jest gold (ok 60 golda miesiecznie plus itemy), poza tym po wbiciu lvl cap nie masz dalszego progresu a dodatki odblokowuja mastery system ktory sie wbija oddzielnie dla kazdego regionu w tym w wanilii tez (system ten daje Ci szereg umiejetnosci uniwersalnych dla calego konta). Poza tym bez dodatkow nie bedziesz mogl pograc tez w living world seasons. Dodatkowo nie pograsz sezon pvp a to tez dobre zrodlo zarobku. Pamietaj ze zakupdodatku pof daje Ci z automatu dodatek hot.

Granie tylko w wanille ma sens tylko do momentu wbicia lvl cap i przejscia story z podstawki potem jest to dojscie do sciany i stanie w miejscu. Tak wiem podadek pof poszedl mocno w gore bo kosztuje ok 120 zl gdzie regularna cena byla za ok 60/70 zl. Jednak zakup tylko jego daje Ci content na sporo czasu a jezeli zaczniesz kompletowac lws to zanim zaczniesz ost dodatek mina grube miesiace. Ta cena 120 zl za pof spowodowana jest niedawna premiera eod i moze jeszcze troche potrwac.

A nie teraz jakieś promocji na te dwa dodatki? Gd ies mi się obiło o oczy że z jakieś platformy można zgarnąć dwa dodatki

Kup sobie dodatek eod i wszystkie dodatki będziesz miał