Jaka gra na multiplayer? Pomóżcie weteranowi pc

Witam, poszukuje gry na ps4 pro skupionej na rywalizacji sieciowej. Na pc przegrałem tysiące godzin w mmorpg, grind/questy/pvp. Masa czasu w fps jak wolfestein ET, quake 3, counter strike, call of duty i trochę w bf1, ale battefield mi nie podszedł(symulacja wojny, wole szybsza akcje jak w cod). Hearthstone również z tysiąc godzin nabite. Jedynie single player omijalem, bo szybko mnie nudzą. Przeprowadzalem sie do mniejszego mieszkania i uznałem, że czas sprzedać pc. Nie bardzo mam miejsce na biurko i stacjonarke, mam laptopa średniej klasy, ale nie bawi mnie gra na laptopie, dlatego kupiłem konsolę. Póki co gram w fife18 i fornite, ale fifa po czasie nudzi, a battle royale nigdy mnie nie zatrzymały na dłużej, niż 40 minut dziennie. Brakuje mi counter strike najbardziej i hs, bo gwint to zupełnie inna gra. Proszę nie polecac diablo 3, bo na pc już swoje godziny straciłem przy tym tutule. Szukam czegoś nastawione na klany/esport. Overwatch także nie dla mnie, przegrane około 100h na pc i mnie odrzucaja tryby tej gry. Myślałem nad cod ww2, ale czy warto jak zaraz wychodzi nowy cod jak co roku? Bo 200 za gre plus 200 za dodatki to mamy 400 zl, a populacja może juz znikoma? W lola takze kilkaset godzin grałem, ale smite na ps4 to zupełnie gorsza bajka. I world of tanks nie wchodzi w gre, bo to nie moje klimaty.