Jaka gra Via www dla dwóch osób?

Witam
Wraz poszukuję gry przeglądarkowej w którą mógłbym pograć wraz z kolegą. Bardzo podobała nam się gra “smoki nightwood” lecz niestety gra nie działa i nie wiadomo czy kiedykolwiek powróci :confused:
Zależy nam aby gra była właśnie takiego typu jak “smoki nightwood”, aby polegała na hodowaniu jakiś stworzeń podróżach misjach ewentualnych jakiś walkach.
Gry takie jak:

  • shakes & fidget
    -Plemiona
    -The West
    itp, odpadają ponieważ nie przepadamy za strategiami, bardziej interesuje nas głównie hodowanie oraz rozwijanie danych stworzeń.
    Z góry dziękuję za każdą pomocną odpowiedź.

Nie ma takiej gry jakiej szukasz , jednak jeśli interesuje cie rozwój ekonomiczny w sensie to albo możesz iść po za przeglądarkę np Gta V Online i ze znajomym czy znajomą możesz rozwijać firmę kupować garaże towary itd lub coś na styl strategiczny ale opcjonalny jak np Ikariam bo Ikariam to jedyna gra gdzie z kimś możesz rozwijać wyspę jak i atakować innych .
Nie ma jednak gier tego typu praktycznie smoki nightwood była jedyną taką grą i też w to grywałem czasami :slight_smile:

Jeśli byś się wystarczająco postarał, znalazłbyś smoki nightwood i informację o ich wersji 2.0. :slight_smile: Nie będę upraszczał zadana; nie jest to ani trochę trudne. Następnym razem, szukaj dłużej :slight_smile:

Koleś szuka gierki via www o hodowaniu stworzonek.
Polak A : Idz pograj w gta 5
Polak B: Jak smiesz pytac o to czy istnieje jakas gra przez przegladarke? Masz siedziec kurwa 58 godzin tygodniowo i robic pelny research zanim zadasz takie pytanie.
Moim zdaniem uzytkownik Daveron47 to debil roku 2020 już w lipcu.
A co do pytania. Też przez jakiś czas szukałem czegoś podobnego ale chyba nic nie znalazłem. Może zobacz jakieś klikanki o pokemonach typu pokelife czy pokestory.

7lajków

Chyba jedyną słuszną odpowiedzią będzie gra Flight Rising - przeglądarkowy symulator hodowli smoków, gdzie je levelujesz, karmisz i rozmnażasz. Mnóstwo kolorów smoków, kilka ras, ubieranie ich oraz pety.
https://www.flightrising.com
Myślę, że na chwilę obecną to + lioden (które działa na podobnej zasadzie ale zajmujesz się lwami) to jedyne takie podobne gry, które przynajmniej ja znam

1lajk

Zawsze myślałem że forum jest po to aby pomagać w takich sytuacjach a nie przeszukiwać cały internet, ale najwyraźniej żyłem w błędzie.


może po prostu smoki nightwood? za 16 ziko próg bodajże pozwala na dostęp do servera testowego - nie wiem czy dalej tak jest ale jakies 2 miechy temu dostałem dizęki temu dostęp

Via www zdecydowanie mogę Ci polecić Naruto Online. Gra posiada Polską wersję gry, co pozwalała poznać graczy i wspólnie czerpać radość z rozgrywki!

Zapraszamy!

Flight Rising, to jest przeglądarkowa gra o hodowaniu smoków, swoją drogą znacznie bardziej rozbudowana niż nasze polskie Smoki Nightwood.

Kiedyś ciężko było się tam dostać bo rejestrację otwierali tylko kilka razy w roku, ale od jakiegoś czasu jest cały czas możliwa.