Jaką grę polecacie z tych trzech?

Jaką grę polecacie?
-Tera,
-Black Desert Online,
-Soul worker online,
Prosiłbym również o uzasadnienia odpowiedzi dlaczego akurat wymieniony tytuł polecacie. Dziękuję od razu za napisanie.

BDO, ponieważ Tera jest praktycznie martwa i świeci pustkami jak ostatnio zalogowałem się na EU serwery a SWO to instancje jak dobrze pamiętam więc coś czego nie cierpię :wink:

Od siebie dodam że jeśli już grać w SWO, to najlepiej chyba będzie na privie Burning Soul Worker.

3lajki

Ja osobiście polecam BDO fajnie sie gra jest co robić. Oczywiście jeśli nie wystraszy cie is. Jak nie chcesz inwestować zbyt dużo to początki mogą być trochę trudne bez petow i wagi a resztę można ogarnąć ingame z czasem.

Zdecydowanie BDO ^^

TERA online wydaje mi się najmniej skomplikowana , jest prosta i ma prostą mechanikę , według mnie black desert spoko gieraczka ale jak dla mnie sporo skomplikowana mogę się mylić bo w BDO nie miałem przyjemności dłużej pograć

Żadna, wymieniłeś zame crapiszony.

2lajki

Generalnie to 3 rozniace sie tytuly
-Tera: bylo fajnie na poczatku gdy duzo osob robilo wspolnie dungi przez cala droge do lvl cap, teraz zostaje dobrniecie samemu do end game i zabawa z koncowym contentem. Swiat z dziwnymi postaciami i ogromnymi potworami. Glownie questy.(chyba, ze cos sie zmienilo, lata nie gralem).

-Black Desert Online: dynamiczna, kolorowa i od groma rzeczy do robienia co moze na poczatku przerazic. W tej grze, szczegolnie bez wydawnia na IS, spedzisz multum czasu na poczatku by wszystko ogarnac do komfortowej rozgrywki. Glownie grind.

-Soul worker online: Przede wszystkim to instancjonowka, nie ma tam otwartego swiata jak w terze czy bdo co za tym idzie wiekszasc robisz solo.(oczywiscie sa dungi na end game gdzie lepiej warto latac w pt) Dodam tylko, ze tez bym polecil bardziej priva(Burning) niz globala.

Kazda z nich ma troche inna mechanike walki, najlepiej poszukaj sobie filmikow z gameplay przed podjeciem finalnej decyzji. Powodzenia ;]

1lajk

Potwierdzam.
Z tych trzech tytułów poleciłbym BDO o ile masz ciut kasy na start. Byle mieć maksymalną ilość petów. Jednak ludzi w topce to prędko nie dogonisz, za dużo rzeczy jakie trzeba pamiętać by wytrwać w PvP. PvE to głównie grind mobów na tym samym spocie bez końca. Na początek dobrze jest zrobić postacie testowe, na których będziesz mieć odblokowane wszystkie skille, w ten sposób nie będziesz inwestować w ciemno w daną postać.

Polecam żadną, bo wszystkie z wymienionych to crapy.
RIP TERA [*]

1lajk

tera już rip a swo ledwo zyje. Jedyne wyjscie BDO

W bdo jedynie można pograć, jak masz wolną gotówkę. 400 zl na start wystarczy, ale nie polecam bo pvp … znaczy brak pvp jest w tej grze

Nie słuchaj napinaczy co piszą, że żeby grać w BDO musisz wydawać po 400 zł najlepiej na miesiąc bo inaczej nie ma po co grać :smiley: nie wydałem na grę złotówki, gram może 4-5 miesięcy i jakoś strój premium z marketu, 5 petów z czego jeden darmowy więc bez przesady z tym, że musisz płacić :smiley:

1lajk

BDO.
Global SWO to pierdolone p2w od Gameforge.
A BDO > TERA

2lajki

Możesz sam przetestować wszystkie podane tytuły ale jesli o mnie chodzi to polecam Black desert. Chociaz,aby miec cos gfajnego trzeba dosc sporo czasu spedzic w grze i moze wkurzac fakt,ze praktycznie wszystko mozna robic na afkowaniu, a nawet trzeba :stuck_out_tongue: lvlowanie konia, badz czasami sa smieszne eventy rybackie przez które wiekszosc osob przez bite 2 tygodnie nie wyłacza komputer oraz nie oddala sie od wody :stuck_out_tongue:

Tera była dobra w 2012 roku i przed (ver KR), obecnie to trup.
SWO jakoś nie zachwyca…
BDO to pułapka. Na początku jedyne do czego można się doczepić to światełka podczas atakowania. Cała reszta wygląda pięknie. Do czasu… pierwszego PvP. Gra jest za szybka, co powoduje desync. Postacie się teleportują bez sensu a walka kończy się zwykle pierwszym CC->kill (jak już się złapie kogoś kto się teleportuje po całej mapie). A to tylko wtedy jak trafisz na większego newbie od siebie. Pewnie to nie nastąpi więc zginiesz zanim się zorientujesz co się dzieje. Niestety w tej grze jeden lvl różnicy to kanion w PvP. Żeby się pobawić trzeba już teraz lat grindu i fortuny w IS.

Jak BDO, to można sobie bez problemu wypróbować oba privy, które istnieją i zaoszczędzić sporo pieniędzy.

Z tych trzech to Tera.

Widzę dużo głosów ma BDO.
Nie rozumiem.

Jak można grindowac z tak efektownymi skillami i skokami kamery???
Głowa mnie rozbolała po godzinie gry.

Trzęsienie kamery to pierwsza opcja jaką się wyłącza bo można dostać nerwicy :stuck_out_tongue: a tak to jedyna bolączka tej gry to wieczny grind :slight_smile: ale są ludzie którym to pasuje