Jaka klasa do pve?

Chciałem wrócić do tej gry i możecie napisać jaką klasą najprzyjemniej wam się grało w Pve? PvP trochę średnio lubię ale może polubię z czasem po prostu ciężko mi się skupić i wyluzować podczas PvP a wiem, że w tej grze trzeba dużo klikać skilli i przełączać bronię.

Guardian bardzo fajny, świetny heal, bardzo dobry dps. Tak samo nekromanta, bardzo dobry dps i jako support scourge też się sprawdzi.

2lajki

Takie info jak która klasa jest najłatwiejsza to raczej łatwo w necie znaleźć : p

No ale jak chcesz dopytywać to sam gram dość długo i jeśli faktycznie chcesz grać po prostu czymś co jest łatwe to polecam necromante albo rangera.
Osobiście grałem wszystkim i co chwilę zmieniam postaci, ale najprzyjemniej PvE mi się gra rangerem

Jak chcesz wyluzować i mało klikac, to polecam zajrzeć tutaj https://mukluklabs.com/gw2-build/tag/Low+Intensity

2lajki

Odpowiedź brzmi każda, bo teraz są takie łatwe buildy, że nawet takiego elementaliste łatwo ogarniesz. W niektórych buildach nawet nie musisz zmieniać broni.
Ale odpowiadając na pytanie dla mnie najlepszy jest herald, nie dosyć, że daje boony, to jeszcze ma dobry dps. Postać na każdą sytuację, czy to pve czy pvp.

jak inni napisali, kazda klasa ma buildy ‘low intensity’ ktore moze nie robia top dpsu ale sa wystarczajace i latwiejsze do ogarniecia, praktycznie kazda klasa ma tez dostep do kluczowych boonow (quick i alac)

osobiscie najwiecej gram necro i engi, ale dobry firebrand jest zawsze mile widziany na zorganizowanym pve ( i wvw tez )

Inżynier z mechem i strzelbą. Gra się samo.