Jaka klasa gracie i dlaczego?

Vanguardem świetny na pvp i ma włócznię a nie oklepany miecz.

Ogólnie blademaster jest fajny ale ma bardzo wolny start, jest wybitnie zależny od gearu i healerzy go nie cierpię po pierwszym expert dungeonie ;p

Gunslinger albo blademaster, wszystko zależy co mi się bardziej spodoba do 20 poziomu

Gunslinger albo blademaster, wszystko zależy co mi się bardziej spodoba do 20 poziomu

Wydaje mi się że do tego lvl za bardzo nie będziesz widzial różnicy, ale wydaje mi się że gunner będzie dobry, przynajmniej podobal mi się w aionie:-P

Blademaster <3 Ilosc CC, mobilnosc, no i oczywiscie dmg :D

Wydaje mi się że do tego lvl za bardzo nie będziesz widzial różnicy

Jeśli do 20 lvl nie widać różnicy to znaczy że system klas jest skopany.

chciałem blademasterem ale nie zbyt zachęca mnie operowanie na zmianę dwuręcznym mieczem i dual wieldingiem więc chyba będę grał gunslingerem lub vanguardem

chciałem blademasterem ale nie zbyt zachęca mnie operowanie na zmianę dwuręcznym mieczem i dual wieldingiem więc chyba będę grał gunslingerem lub vanguardem

Wyglada to troche inaczej. Masz 2 stance'y: dual wielding, ktory zwieksza Twoj dmg oraz ogromnego buffa do Crita //// 2h sword, ktory zwieksza Twoje HP i otrzymywane aggro. Ogolnie 2h sworda uzywasz tylko wtedy, kiedy w party nie masz tanka lub ew. kiedy chcesz zebrac aggro .

Wyglada to troche inaczej.  Masz 2 stance'y:    dual wielding, ktory zwieksza Twoj dmg  oraz ogromnego buffa do Crita   ////  2h sword, ktory zwieksza Twoje HP i  otrzymywane  aggro.   Ogolnie 2h sworda uzywasz tylko wtedy, kiedy w party nie masz tanka lub ew. kiedy chcesz zebrac aggro . 

nie wiem widziałem to tylko na gameplayach i tam każdy zmieniał co chwilę z dual wieldingu na 2h gdybym mógł grać w samym dual wieldingu to bym był w niebie

BM zazwyczaj nie używa 2h sword'a a jak już to głównie w PvE, do PvP będziesz biegać tylko z dual wielding bo masz wtedy największe obrażenia. Więc jeśli chcesz to możesz biegać cały czas z dwoma mieczami i nic na tym nie stracisz.

Osobiście gram SwordMage'em, ale robię re-roll gdy tylko wyjdzie Assasin. Klasy typu glass cannon (sporo mobilności+DMG+mało życia/deffa) są idealne dla mnie.

Osobiście gram SwordMage'em, ale robię re-roll gdy tylko wyjdzie Assasin. Klasy typu glass cannon (sporo mobilności+DMG+mało życia/deffa) są idealne dla mnie. 

mam podobnie :P

ja chyba będe grać assassinem albo gunslingerem zdecyduje jak zagram ale racze assassin

Czy jest ktoś chętny na założenie ze mną oficjalnej grupy graczy Polskich Revelation Online ? Jeżeli tak to PW.

Ja gram blademasterem mimo że na PVP ssie jak Sasha Grey

Zanim dobiegne do klasy ranged to padne po drodze

Grupa revelation na fb już działa od kilku miesięcy więc too late a strona to najprędzej http://revelation.gamestone.pl/pl/

Swordmage. Top dps w PvE. Top dps w PvP. Do tego CC, odskoki, teleporty, ice blocki... czego chcieć więcej? 

To samo. :3

Czy jest ktoś chętny na założenie ze mną oficjalnej grupy graczy Polskich Revelation Online ? Jeżeli tak to PW.

Grupa Revelation Online PL istnieje od czasów jeszcze zanim otrzymaliśmy CBT1, także nie ma powodu tworzenia kolejnej.

Szaman Smok

Szaman Smok

Tak bardzo zabawny...

Occultist

A ja wciąż nie wiem kim zagrać. Brakuje mi takiego Warlocka z WoWa, rozważam Occultist, ale chciałbym mieć postać przydatną w party. Zamierzam głównie grać PvE, bo do PvP to wezmę Gunnera albo Sword Mage'a.

occultist ma dwie stancje takze, jedna mroczny warlock, druga taki bardziej suport, ja nim zacząłem juz 32 level, coraz bardziej mi sie ta postać podoba :)