Jaka klasa gracie i dlaczego?

Tak jak w temacie. Jaka klasa gracie lub zamierzacie grac jutro ?

Ja chyba wybiore sword maga, duza mobilnosc dobry dps i nawet ciezka do ogarniecia postac przez te żywioły. Na ruskim gralem vanguardem ale jakos dretwo sie gra.

Wypowiadajcie sie !

Swordmage. Top dps w PvE. Top dps w PvP. Do tego CC, odskoki, teleporty, ice blocki... czego chcieć więcej? :D

Gram Blademaster'em bo czekam na Sina :(

na ru testowalem blademastera ale kusi mnie ten swordmage i chyba nim zacznę

a wiadomo kiedy będzie sin na wersji EU ? jeśli dopiero teraz wchodzi w Azji to u nas tak szybko się nie pojawi :/ wiadomo coś może o skillach sina, tak jak w każdym mmorpg, walczy z ukrycia ?

Ja gram lucznikiem.

Ja gram lucznikiem.

Którego nie na. Good story bro

A kiedy to startuje dla f2p ?

Startuje jutro. Osobiście gram Gunslingerem z doskoku. Dziś 40 wbita.

a to headstart czy juz normalnie dla wszystkich?. I czy moge juz pobrac clienta :)

Spirit Shaper - jedyna słuszna klasa dla healerów. :)

Assasinem jak wejdzie :)

@czortt Już normalnie, headstart był tydzień temu.

Na poczatku mialem wziac swor maga ale teraz zastanawiam sie nad blade masterem i occultistem

Chyba Swordmage. ew blademaster. Ale jeszcze nie jestem pewien

Vanguard. ;) i taki off top. jest w tej grze regeneracja hp in combat? (nie mówię o leczeniu, tylko własny hp regen na sec)

Jest

Vanguard.  i taki off top.  jest w tej grze regeneracja hp in combat?  (nie mówię o leczeniu,  tylko własny hp regen na sec)

Regeneracja pasywna jest ale mała. Zawsze możesz łyknąć pigułę na HP ale biorąc pod uwagę HP vanguarda nawet nie poczujesz różnicy :)

swordmage , ewentualnie occulist, jeszcze nie jestem pewien :) , ale juz 13 sie doczekać nie mogę, szkoda ze nie wcześniej bo dzis wolne

Brakuje mojego archetypu postaci, ale najpewniej zagram Vanguardem. Jeśli mi nie przypadnie do gustu to Occultistem (wygląda brzydko, ale ma ładne animacje skilli).