Jaka klasa jest dobra

Dostałem od kolegi konto w RoM'ie. Miał tam wojownika/mnicha(?) na 11poziomie. Jednak jakoś na pałam miłością do warów. Więc moje pytanie: jaka klasa jest taka dość dobra??? stworzyłem sobie łotra, ale jakoś chyba nie jestem do niego przekonany

Dostałem od kolegi konto w RoM'ie. Miał tam wojownika/mnicha(?) na 11poziomie. Jednak jakoś na pałam miłością do warów. Więc moje pytanie: jaka klasa jest taka dość dobra??? stworzyłem sobie łotra, ale jakoś chyba nie jestem do niego przekonany

każda klasa jest dobra, tylko trzeba umieć grać.

Mag/kleryk, jeśli chcesz być dobry w PvE oraz mile widziany na rajdach.

Rycerz/wojownik, jeśli chcesz mieć większą radość z rozgrywki

Wojownik/kleryk, jeśli chcesz być mistrzem PvE.

Może zagraj sobie Ryc/Kler lub Kler/Ryc

Tank-mistrz i Heal-mistrz :)

Może zagraj sobie Ryc/Kler lub Kler/RycTank-mistrz i Heal-mistrz

Imo najlepszy tank to k/w, k/p pod solo ma przewagę w postaci regenki i jednego heala, ale pod pt lepszy jest k/w.

Mag/kleryk, jeśli chcesz być dobry w PvE oraz mile widziany na rajdach.Wojownik/kleryk, jeśli chcesz być mistrzem PvE.

czyli jak bede M/K to będę mile widziany w rajdach, a jak W/K to nie??? :)

i czy przypadkiem W/K nie jest tankiem??? bo na tej postaci od kolegi mam miecz i tarcze...

jak dla mnie najlepszy jest łotr/wojownik polecam :))

Sam gram Rycerz/Wojownik 55/55 robie za tanka, ale o party nie tak latwo jak sie nie ogarnia instancji, trzeba byc cierpliwym. pve pczywiscie mag/priest i zwiadowca/lotr najlepsze 2 wyjscia na instach tez przydatne wiec wybor dobry. Osobiscie jak bym mogl to bym sie zrobil kaplan/mag(rycerz) bo o party to nawet pytac sie nie trzeba na instancje.

a wojownik/kapłan??? bo chyba sobie nim pogram, ale jakoś zbytnio go nie ogarniam...

po 1. kazda wybrana subklasa bedzie dobra

2. graj kim chcesz

zamiast mag/kapłan lepiej wybrać mag/druid(ach ta regeneracja HP :D)

Najlepiej przeczytaj opis każdej klasy i pograj paroma, ja zanim wybrałem swoja klasę grałem kilkoma innymi.

Zawsze w tego typu grach grałem klasami od walki w zwarciu(w RoM mi jako one nie podeszły) ale w RoM wybrałem maga ,słaba obrona ale nadrabia dmg :D

Dostałem od kolegi konto w RoM'ie. Miał tam wojownika/mnicha(?) na 11poziomie. Jednak jakoś na pałam miłością do warów. Więc moje pytanie: jaka klasa jest taka dość dobra??? stworzyłem sobie łotra, ale jakoś chyba nie jestem do niego przekonany