Jaka linia czołgów?

Witam! W World of Tanks mam ok. 9k bitew rozegranych. Gram głównie czołgami Rosyjskimi i Brytyjskimi. W tym momencie rozglądam się za jakąś linią czołgów które dają najwięcej zabawy. Zastanawiam się czy warto iść dalej w ciężkie brytole (własnie mogę kupić Caernarvon) czy może iść w linię Amerykańskich medów? (obecnie mogę kupić M4A3E8 którym jeszcze nie grałem i strasznie podoba mi się Pershing) . Póki co mogę wybrać tylko jedną z nich (mało mam kredytów). Jakie jest wasze zdanie na ten temat? Co wybralibyście na moim miejscu?

Zależy co preferujesz - Jeśli HT, to moim zdanie bardzo dobrą linią jest Hamburgerowa linia czołgów ciężkich (jednak musiałbyś grindować wszystko od M3 Lee, bądź wskoczyć poprzez Jumbo na M6)

Co do linii amerykańskich medów - 10t jest czołgiem wymagającym.

O brytolach nie bardzo się mogę wypowiedzieć, bo znam opinie tylko z forum.

A ja ci polecę medy radzieckie :) szybkie zwinne mocne :) a co do ciężkich brytoli to to leć do X tieru :) polecę również e 100

@Deuced Lubię HT jak i medy:) Z amerykańskich mam T29. Grało mi się nim z początku bardzo fajnie ale zrobił się strasznie nudny.

@Nomad Z medów radzieckich mam T-54. Dobra maszyna dopiero wtedy jak odblokujesz top działo (59.300 exp). Z niemieckich ma Tiger P i na nim mam zamiar zostać:) Niesamowita maszyna.

Dziękuje wszystkim za odpowiedzi. Jak ktoś ma coś do dodania to zapraszam do dyskusji bo nadal nie bardzo wiem co wybrać.

Moim zdaniem najlepiej iść w niżej wymienione czołgi.

Ciężkie ST-I / E100 / MAUS / T110E5 / FV215B

Medy T-62A / STB-1

Niszczyciele Jagdpanzer e100 / Foch / FV215B 183

Moim zdaniem najlepiej iść w niżej wymienione czołgi. Ciężkie ST-I / E100 / MAUS / T110E5 / FV215B Medy T-62A / STB-1Niszczyciele Jagdpanzer e100 / Foch / FV215B 183

+1 :) dokładnie.

St-1 ? dziwne wyminiliście X cieżkie, a tu IX, osobiście polecam : Is4, T57-Heavy, Patton

Witam! W World of Tanks mam ok. 9k bitew rozegranych. Gram głównie czołgami Rosyjskimi i Brytyjskimi. W tym momencie rozglądam się za jakąś linią czołgów które dają najwięcej zabawy. Zastanawiam się czy warto iść dalej w ciężkie brytole (własnie mogę kupić Caernarvon) czy może iść w linię Amerykańskich medów? (obecnie mogę kupić M4A3E8 którym jeszcze nie grałem i strasznie podoba mi się Pershing) . Póki co mogę wybrać tylko jedną z nich (mało mam kredytów). Jakie jest wasze zdanie na ten temat? Co wybralibyście na moim miejscu?