Jakaś gildia NosTale Polski serwer i tik na start?

SIemanko, zaczynam sobie dzisiaj 4fun pykać w NosTale. Wiem że na gierkę trzeba sporo wydać jak to GF ma w zwyczaju, ale mimo grania bez wydawania gra mi się bardzo przyjemnie (szkodda ze i tak nic nie osiągnę pewnie xd). Szukam jakiejś gildi, ludzi co pomogą, doradzą na start. Wydam może coś żeby postać fajnie wyglądała i jakiś wierzchowiec do bieganie, ale tak to nic więcej (pewnie tylko pakiet za 60 waluty).

Jakieś rady na start może tutaj? Kim pykać? Planuję łucznika. Ogólnie czego wymagam to żeby postać ładnie wyglądała i tyle xd, więc kto ma najlepsze looki.

Wstydzilbyś sie o tym pisac a dopiero grac.

2lajki

@heXuu AlE jaK tO?! KtOs GrA w coS iNnEgo NiZ JA?!

+1

Polecam nieoficjalne serwery

Niestety w nostale nawet skiny daja bonusy , im lepszy tym droższy xD to samo tyczy sie “choinki” na postaci , ceny sa absurdalne zeby postac wygladala “ladnie”

Nie proboj nawet grac w wersje od shitforge, jezeli nie wydasz 500-1k na miesiac jestes stracony.

Mag jest najbardziej f2p z racji na karte holki oraz arcymaga do tego pierwsza sp robi spore obrazenia, z 10 lat temu daloby rade magiem sie wybic nawet na f2p dla chcacych jednak w tym momencie farmienie matsow to katorga za grosze do tego zabotowane na poziomie metina.

Jedyny wiarygodny zarobek dla graczy f2p przed endgame to kwiatki na glacy, jednak nie da rady tego robic jezeli nie jestes piwniczakiem grajacym w ciagu tygodnia nad ranem.

„Jakieś rady na start może?”
Nie zaczynaj w to grać :slight_smile:

1lajk

No i po co gadanie, jak to zła gra, gf tylko pompuje kasę itp. wiem o tym, napisałem że gram 4fun, a nie że chcę mieć w tydzień kox postać i robić wszystko co możliwe …
Samo bieganie i bicie mobków w tej oprawie graficznej sprawia mi przyjemność.
Więc nie rozumiem ludzi piszących komentarze w stylu żeby nie grać … nie masz co powiedzeić to nie pisz, omiń temat, proste.

Nie polecam grania na globalu :slight_smile: polecam priva olympus. Mają bardziej rozwinięte to nostale od globala xD i nie trzeba wydawać kasy żeby coś tam robić :wink:

Spoko, nie wszystkie prywatne serwery są easy mode więc będziesz długo robił kox postać, dużo farmy i grindu, tak jak osoba już wspomniała też mogę polecić olympusa

Język dla mnie też istotny, najlepszy polski, bo kiepski z anglika i innych jestem :frowning: