Jaki bank na otwarcie konta osobistego

Gdzie aktualnie najlepiej założyć konto w banku dla młodego człowieka, lat 18? Zależy mi głównie na bezproblemowych płatnościach u majfrendów i żeby kosztów nie było bo, znajdę coś lepszego niż mBank?

gosciu to jest forum o grach dla nerdow a ty o bank pytasz? zaloz w PKO tym normalnym, bez żubra pozdro

Szukaj banku gdzie będziesz mógł płacić BLIKIEm

W sieci jest wiele porównan kont bankowych.
Ogólnie warto porównać oferty różnych banków i dokładnie przeanalizować ich warunki i opłaty. W tym celu można skorzystać z internetowych porównywarek bankowych. Zobacz sobie gdzie są obecnie najlepsze warunki na koncie, gdzie dają też kasę za założenie konta (można często dostać kilkaset złotych premii). Ważne jest, aby zwrócić uwagę na takie kwestie jak opłaty za prowadzenie rachunku, opłaty za przelewy, dostępność bankomatu, możliwość korzystania z bankowości internetowej czy mobilnej, a także oferowane rabaty i promocje dla młodych ludzi. Bot e bywają naprawdę dobre.
https://polakoszczedza.pl/polskie-banki-z-polskim-kapitalem/

Warto jest przejrzeć sobie ofertę na tej stronie.

Broń cie panie Boże przed Pekao. Wszyscy w robocie nie zależnie od banku, dostają przelew/wypłatę w tym samym dniu do najpóźniej końca dnia pracy-tylko ja musze czekać do godziny 18/19. A jak jeszcze przelew wstrzeli się w piątek to i cały weekend jestem zmuszony czekać na przelew…

PKO B.P - najlepsza aplikacja w europie, według jakiegoś tam rankingu. Sam mam używam. Płatność blikiem, szybkie przelewy, profil zaufany itp.

Osobiście polecam i korzystam z PKO BP, dla nowych klientów są też bonusy, także warto

A co sądzicie o ING?

mam, ING, pekao, Alior i od niedawna Velo. Mialem t-mibile bank, mBank, milenium i getin.w zasadzie to jeden huj. Kazdy większy i szanujący się bank mam fajne mobilne apki i nowoczesne rozwiązania bo szybko by wypadł z rynku