Jaki fotel gamingowy do 300zł wybrać?

Cześć! Szukam fotela gamingowego do ok 300zł. Czy możecie coś polecić? Widziałem ostatnio fajny artykuł tutaj https://chairpc.pl/rankingi/5-najlepszych-foteli-gamingowych-do-300-zlotych/ i ten pierwszy Huzaro Force wydaje się być w porządku, ale nie znam tej marki, czy będzie okej. Czy macie coś w podobnym budżecie? A może to walić kompletnie i kupić coś z ikea albo juska? Dzięki z góry!

Sam sobie odpowiedziałeś, odpuść sobie ten gejmingowy syf, wszędzie sztuczna skóra i typowa chińska produkcja. Szkoda pleców… Ja bym dozbierał do modelu Markus z Ikei. Jeżeli to dla ciebie za dużo to wybierz pierwszy wygodniejszy fotel z siatki lub z materiału.

Ogólnie Huzaro robi całkiem udane fotele. Znajomy ma ponad rok fotel tej firmy i sobie chwali. Problem z ta firmą jest taki, że między modelami niekiedy jest ogromna przepaść (ergonomia i jakość wykonania). Jeżeli już miałbym kupować to przynajmniej od wersji 6.0. Ogólnie fotel “gejmingowy” do 300zł będzie raczej dość tandetny.
Zadaj sobie również pytanie czy taki fotel jest ci naprawdę potrzebny. Ja osobiście poduszkę z lędźwi dawno wywaliłem bo była nie przydatna. Zagłówek używam sporadycznie. Mechanizm do “leżenia” nie użyłem ani razu.
Najlepiej iść do Ikei czy podobnego sklepu i wybrać zwykły fotel biurowy pod siebie.
BTW. Kolega @Bertosh dał całkiem dobry pomysł. Ten fotel Markus jest chwalony za ergonomie i jakość wykonania. Raczej masz pewność, że wytrzyma dłużej niż “chińczyk”. Dobry fotel niestety ale swoje musi kosztować.

Ja również ci odradzę te wszystkie gamingowe fotele, o wiele lepsze są zwykłe biurowe i tak jak @Bertosh napisał najlepiej z siatki lub materiału bo ze skóry się nie sprawdza.
I jeszcze taka uwaga że niektóre firmy piszą w opisie fotela że jest z materiału a potem okazuje się że tym materiałem jest sztuczna skóra więc zwróć na to uwagę.

Moj kolega siwyc21luki dobrze mowi.