Jaki procesor do MMORPG? AMD czy Intel?

Co Ty pier. ? xD To był sarkazm. Widocznie sam zaliczyłeś się do 90% świata polskiego intetnetu xD Ja jakoś w jednej gildi byłem 4 lata w obecnej jestem 2 rok. Po prostu źle trafiasz lub źle szukasz.

tak, i miałem beke z twojego sarkazmu, a w komentarzu miałem na myśli twojego rozmówcę.

bo ja rozkręcam gildię sam z randomów. to jest inna bajka niż “dołącz” “szukaj”

A to sry źle rozumiałem.
To prawda, stworzyć gildię od 0 to nie lada wyczyn. Ja próbowałem rozkręcić gildię na angielskim serwie i też była tragedia, ludzie wszędzie są tacy sami - różni. Rozkręcanie gildii na koniec dodatku to słaby pomysł :stuck_out_tongue: Najlepiej na początku nowego.

no, skoro już się tak dobrze rozumiemy, to zarzucę anegdotę: moje 2 najlepsze gildie w życiu, w których można było osiągnąć dosłownie wszystko, bo ludzie byli mega ogarnięci, były prowadzone przez żydów z izraela :smiley: nie wiem, czy to przypadek, czy oni są szkoleni do tego ^^

Nie wiem gościu co ty bredzisz ale radze obejrzeć testy.
Posiadałem intela jak i AMD i byłem można powiedzieć fanboyem intela ale po prostu ryzen w mmo wypada lepiej :slight_smile:

Podeślij te testy :slight_smile:

Raczej przypadek, u mnie gm byli z norwegii/szwecji bo akurat na takim serwie byłem. Teraz na BL jest nawet lepiej, ale dopiero tutaj zacząłem rajdować na poważnie :slight_smile:


Obejrzyj całe i zobacz momenty kiedy jest sporo ludzi :slight_smile:

99% jakiś fejk od chińczyka. Nawet nie wiem który jest który. Chińczyki/hindusi wypuszczają takie testy dwa dni przed oficjalną premierą procków/telefonów, pełno takiego syfu na ich internecie.
Tu masz prawdziwe testy:



Tak jak pisałem 3800X vs i9 10850k i w takim wowie ryzen nie ma podejścia. ryzen 85 intel ponad130

ty masz łeb od chińczyka i na tym zakończę tą dyskusje
Pozdrawiam cieplutko

Nie należy kierować się marką, tylko obecną relacją wydajność/cena. Mój procesor od czasu zakupu podrożał prawie 200 zł, a więc dzisiaj nie jest tak opłacalny jak w momencie zakupu. Celowo nie podaję jaki, bo to nie ma znaczenia. Promocje i relacja popyt/podaż są kluczowe, by tanio kupić dobry komputer.

No wiadomo są też ludzie co liczą się tylko z najdroższymi jedni kupują Forda żeby dojechać z miejsca na miejsca a inni Bentleya

Zastanawiam się nad Ryzen 3600 lub i5 10600k.

:joy:14 nm nie dziękuje

https://twojepc.pl/news39083/Niewielka-czesc-CPU-Ryzen-9-3900X-osiaga-deklarowane-taktowanie-Turbo.html - cos o falku taktowania ryzenow :).

tak jakbyś wiedział i rozumiał co to znaczy :joy:

Do gier bez dwóch zdań 10600k, poczekaj jeszcze tydzień będzie premiera 5600X