Jaki serwer polecacie dla nowego gracza(sojusz)? Druga sprawa jaka najlepsza klasa jeżeli chodzi o healera?

Dowiedziałem się dzisiaj więcej od Was niż z niejednego filmiku na YT, po raz kolejny dziękuję bardzo za obszerne wyjaśnienia.

To jeszcze tak dla uzupełnienia. Przez group findera można znaleźć tak zwane pugi, czyli grupy randomów którzy maja zamiar razem wybrać się np. na raid. Problem ich jest taki, że mają wygórowane wymagania i problemy z bossami z którymi sobie nieźle radzą takie średnie gildie ;p Lepiej jest z m+ tutaj (nie jestem znawcą bo gram głównie pvp) jest raider.io gdzie można znaleźć informacje o graczach i masz tam rankingi punkty itp. poprzez addon widać w grze postęp innego gracza w np. dungeonach m+ i łatwiej znaleźć odpowiednich kompanów. Więc możesz w przyszłości spotkać sie z takim określeniem jak m+ score a wbija się go po prostu robiąc klucze w czasie na jak największym poziomie. Póki co pewnie i tak ci to nie będzie potrzebne aż do max levela.

Czy aktualnie warto rozpocząć nową przygodę w WoWie (nie wersja Classic), czy też lepiej poczekać na dodatek i szybszy proces wbijania poziomów?

Aktualnie masz bonus 100% do doświadczenia, nie jest aż tak wolno. Nowy dodatek będzie za jakieś 6 miesięcy albo i więcej, więc sam oceń czy chce ci się czekać.
Zawsze można zdecydować się jaką klasą grać, poznać podstawy i przygotować się do czasu nowego dodatku a potem wyruszyć w przygodę tak jak większość graczy od początku nie przejmując się, że trzeba zrobić pierwszą postać i wbić do 50 poziomu.

1lajk

A wiadomo jak długo 100% exp bonus będzie?

Do pre-patcha następnego dodatku.

Od siebie dodam że sam zacząłem grać (tak, jestem noobem w świecie Azeroth) i w dwa dni wbiłem 70, jutro przed pracą jak dobrze pójdzie to wbije 80.