Jaki smartfon

pływam i chodzę po górach , biegać nie lubię;) analogów nie znoszę) korzystam z pewnie 40% funkcji

człowieku mnie wali czy ty mnie uważasz za wiarygodnego czy nie , nie potrzebuje uznania od ludzi z internetu;) też siedzę w tematyce AI ale nie od strony programistycznej tylko serwerowej , i uważam że jednak zastąpi 70% stanowisk ale to tylko moja subiektywna ocena a ty nie potrafisz wyjść z siebie. uważasz że tylko twoje zdanie jest jedyne słuszne.

Polecam Google “Will AI replace junior jobs” i zoabczysz że to nie tylko moje zdanie :slight_smile:

A no i rozwin, co to jest tematyka AI od strony serwerowej :> ? Czy masz na mysli architekturę pod LLM? Tak czy inaczej po Twoich wypowiedziach wnioskuje że nie potrzebujesz uznania, owszem tak samo jak nie potrzebujesz wiedzy żeby bezsensownie wypowiadać sie na różne tematy. Sorry ale mylisz i mieszasz tyle pojęć że sprawiasz wrazenie pozera który nauczył się paru pojęć i zawodowo nie ma nic wspólnego o sprawach o których pisze, ale wiadomo w internecie nikt nie zweryfikuje :slight_smile: I gdzie niby napisałem że moje zdanie jest jedyne słuszne? Nigdy tak nie powiedziałem, ale terqaz moge śmiało stwierdzić ze TWOJE ZDANIE jest w 99% pryzpadkach pustym gadaniem o którym nie masz pojęcia :slight_smile:

Celowo starałem się prowadzić kulturalną dyskusje abyś mógł mnie pokonać merytoryką, jednak jak widać sprokowowałem Cie do napisania kilku kolejnych buzzwordów i udowodnienia mi że nie masz pojęcia o czym mówisz kolego :slight_smile:

Jak używasz tylko 40% funkcji to jesteś idiotą i przepłaciłeś. 40% to praktyczny odpowiednik słowa “sporadycznie”. Trzeba być idiotą by kupić cokolwiek w 100% dedykowane czemuś mimo tego, że od zawsze wiesz, że (60%) w większości tego nie użyjesz.
Nadal idę o zakład, że nie posiadasz tego zegarka.

A jeśli chcesz najdokładniejszych wyników pulsometru, ekg, nasycenia tlenem to Twój Garmin ssie jaja. Obejrzyj sobie test vs urządzenia medyczne

Gość porównuje twoje bieda Garminy z medycznymi czujnikami EKG.
Możesz sobie pierdolić bzdury, że Apple to na pokaz itp. ale to są fakty

Gdzie tam na skali jest jakikolwiek zegarek Garmina?
Garmin Venu 2 miszcz :smiley:

Tu masz o Galaxy Watch (tu być może Cię stać)
[Samsung Galaxy Watch 6 Classic : Full SCIENTIFIC Review - YouTube] https://www.youtube.com/watch?v=-M0rrx4Ro60
Ani Garmin ani tym bardziej Samsung nie MAJĄ PODJAZDU do Apple w kwestii czujników, GPS i krokomierza

Niepotrzebnie się wysilasz, założe się że gośc nie ma żadnego smartwatcha tylko lubi “brzmieć” mądrze w internecie, ale to też mu nie wychodzi xD

Nie wysilam się zupełnie. Gość to typowy Android Xiaomi user, który hejtuje Apple bo tak wyczytał w internetach.
C o ciekawe budżetowy Apple Watch SE 2022 rozkłada Garmina na łopatki względem trafności pomiarów. Prawie sięga mojego AppleWatch 8. (Pomijam Apple Watch Ultra bo to już kosmos i 3 dni na baterii). Ale nie dam 4300 PLN za smartwatch.

Apple dla mnie spoko ale kompy, ale reszta ich ekosystemu poprosru mi nie zależy a jeśli chodzi o iwatch dla mnie najistotniejszą w zegarku jest bateria nie dla tego nie wyobrażam sobie używanie zegarka od Apple czy Samsunga które trzeba ładowac do 1-2 dni. Nawet raz na tydzień to dla mnie za często. Każdemu wedle potrzeb. Ty uważasz że dla ciebie jest to zajebisty sprzęt to każdy się musi nim zachwycać.

Apple Watch 8 gen ładuję w 30 minut (od 20% do 100%) przy użyciu MagSafe (pewnie nie masz pojęcia co to jest). Ty nie wiesz o czym mówisz

co z tego, może się i 5 min ładować, dla mnie to nic nie zmienia, ja nie lubię ściągać zegarka, wiem ze ludzie sięgają zegarki np na noc i wtedy ładują więc wtedy dla nich nie ma znaczenia że trzeba go codziennie ładować , ja zegarek ściągam raz na miesiąc i dla mnie to jest najwygodniejsza opcja, ale ty tego nie zrozumiesz. Nie rozumiem tylko dla czego na siłę starasz się przekonać mnie do swoich racji, skoro ja całkiem czego innego oczekuje od tego typu urządzenia.

Ale idę tu i teraz o zakład, że maks telefon jaki miałeś kosztował 1000 pln w kredycie

nie wiem jakim trzeba być debilem żeby brać kredyt na telefon