Jaki smartwatch

Cześć, szukam smartwatch takiego aby pokazywał analizę treningu, kalorie czas spalania tłuszczu itd Czy warto jest kupić apple watch? Bo nad nim zastanwiam się najbardziej.

Jeśli interesuje Cię smartwatch z rozbudowanymi funkcjami monitorowania aktywności fizycznej, w tym analizą treningu, liczeniem spalonych kalorii i czasem spalania tłuszczu, to Apple Watch zdecydowanie jest dobrym wyborem.

Apple Watch oferuje szeroką gamę narzędzi do monitorowania aktywności fizycznej, w tym wbudowany GPS, wysokościomierz, monitorowanie tętna i analizę treningu. Dzięki temu możesz śledzić swoje postępy w czasie rzeczywistym, ustawiać cele i otrzymywać motywujące powiadomienia.

Wraz z wbudowanymi czujnikami, Apple Watch umożliwia śledzenie aktywności takich jak chodzenie, bieganie, jazda na rowerze, pływanie, a także treningi siłowe. Co więcej, Apple Watch posiada funkcję automatycznego wykrywania treningów, dzięki czemu nie musisz ręcznie uruchamiać i zatrzymywać monitorowania.
Jeśli potrzebujesz jedynie podstawowych funkcji, zwróć uwagę na model se https://ispot.pl/apple-watch-se-ksiezycowa-poswiata
Nie jest drogi, a będzie miał wszystkie funkcje na jkaich Ci zależy…

Apple Watch 8 sobie spraw, ten Ultra nowy nie ma sensu :slight_smile:

Posiadam Apple Watch 8 i jest w miarę fajny. Pamiętaj, że jeśli zdecydujesz się na apple watch to lepiej miej też iphone bo z androidem bywa różnie jeśli chodzi o działanie.

Ultra tylko gdy masz dużo hajsu. Co do działania czujników apple to top topów włącznie z SE.

Polecam obejrzeć. Gość to kozak jeśli chodzi o sensory. https://youtu.be/x7PFdyYpd14?si=otNeK2_9uN3fDkIw

jeśli nie przeszkadza Ci ładowanie zegarka codziennie to kupuj apple watcha, jak jedna wolisz ładować raz na tydzień to kup jakiegoś tańszego garmina, albo solar fenixa gdzie wystarczy raz na miesiąc naładować. Dla mnie ładowanie dzień w dzień dyskwalifikuje apple i samsung watche ale co kto lubi