Jakie MMORPG na słaby internet

Witam. Mieszkam w NL na osiedlu firmowym… mam tu bardzo słaby internet…
Kupiłem PS4 lecz jednak to nie dla mnie, ciągnie mnie do MMORPG…
Test internetu pokazuje (lecz nie wydaje mi się aby było to prawdą… chyba, że główny modem tyle ma… i to rozdziela na kilka domków… bo gry na PS4 online typu fifa19 zawieszają się jak z kimś gram)
PING: 87ms
DOWNLOAD: 3,62mb
UPLOAD: 3,45mb.

W jakie MMORPG zagram na bardzo słabym internecie…
Metin ?
4Story?
NosTale?
LastChaos?
Czekam też na wasze propozycje…

Dodam, że w NL mam możliwość kupienia pakietu internetu 10GB (modem na karte sim) lecz na ile gry mi to starczy ? (Zasięg 4g+ czyli jak nasze polskie LTE…)

Ogólnie to chyba we wszystkie gry MMORPG pograsz na słabym necie, jeśli tylko zdołasz ją pobrać i łącze ci nie zrywa. Ja sam na wsi mam neta o zawrotnej prędkości 1 mb/s i nigdy nie miałem problemu z graniem we wszystko. Ważne tylko żeby nie było pingu, a i to w sumie nie problem, bo przecież wielu ludzi gra na przykład w Aiona na amerykańskich serwerach i mają pingi po 200-300 i jakoś grają.

10 GB starczy ci na bardzo dużo dla porównania jakieś 5 late temu miałem taki net 3GB grałem na nim w csa oraz w cabal online i miesięcznie nie przekraczałem 2GB, przy czy uzywałem go także do przeglądania neta [pomijajac youtube czy filmy oczywiście ] grałem uśredniając 2 godziny dziennie

Runescape?
Ja właśnie będe przymierzał się do powrotu do tej gry tylko nie wiem czy jeszcze RS3, czy old-school.
Mam mało czasu, słaby sprzet więc taki plan mam żeby sobie po pracy popykać

10gb netu na gierki starczy ci luzem (moze pomijajac sciaganie aktualizacji ktore swoje waza), a z gier to polecilbym ci moze Warframe, po pierwsze dlatego ze w zaleznosci od wybranego frame i broni nie trzeba miec super niskiego pingu zeby grac a po drugie ze jak jestes hostem (albo grasz sam) to gra jest lokalna czyli nie masz w ogole pingu

Warframe ma co chwila aktualizacje :slight_smile:

Runescape ma specyficzny tick system, jeżeli cię nie odrzuci to powinien dobrze działać na kiepskim internecie.

1lajk

Black Desert? na ps4?
POE na ps4?
i wszystkie na PC które wymieniłeś też powinny działać, masz dużo opcji :slight_smile:

na słaby net to polecam Perfect World Classic Priv - jest to ta kiedyśnia wersja przed przebudową i jest to naprawdę swietna gra. Około 700 osób online w godzinach szczytu ponad 1000. Jest polaków bardzo dużo.

Gra zajmuje kilka GB prawie patchy nie ma a więc nie trzeba nic sciągać dodatkowo.

Mój przyjacielu, jeżeli chcesz ogarnąć sobie dobry internet mobilny polecam wydać około 20 euro miesięcznie na kartę sim (nie pamiętam operatora ale chyba Lyca Mobile albo Debra Mobile) z nielimitowanym internetem. Jeżeli masz androida pobierz aplikacje że sklepu Google która się nazywa PdaNet+ w wersji płatnej i udostępnij swój 4G na laptopa i wszystkie inne urządzenia bez obawy o tethering. Robiłem tak swego czasu u siebie w UK w ramach testu i byłem wolny od limitów (giffgaff 20 funtów miesięcznie).

Z gier mmo polecam Lineage DDO Lord of the rings. Zagraj za darmo, jak ci się spodoba rozważ mikroplatnosci (mój budżet to 10 funtów na miesiąc ale wydaje je i tak raz na kwartał bo nie czuje potrzeby a bawię się dobrze).

Chyba bida w tej holandii sie zrobila jak taki net tam macie :expressionless:

Jest ktoś w stanie powiedzieć ile transferu w ciągu godziny może pociągnąć gra mmo typu tibia czy jakiś inny RPG? Bo jestem w podobnej sytuacji co twórca tematu z tym że moj Internet to roaming, który trochę kosztuje za 1gb, a mobilniaki to jest coś mocno nie dla mnie i nawet w takiej tibii bym sobie powalił z cluba co by nie zwariować od gapienia się w telefon i w ścianę.

Kolego… nie ma juz pakietu z nielimitowanym netem… i byl za 30€ 50gb w lebarze lecz od marca tego roku go nie ma.

Panie Lolek, nie znam holenderskiego ale wydaje mi się że tutaj możesz rozwiązać swój https://www.gsmacties.nl/sim-only?a=s&internet_min=99999

.

How much data does tibia uses per hour. Korni (153 Paladin, Celesta) said: If you only want to play two hours a day, the 1GB plan will be more than enough assuming you use the stand-alone client. I can’t give you the exact MB/hour count, but I remember myself being fine with a 500MB plan being online for 1-1,5h a day.25 Sep 2013

1lajk