Jakie MMORPG?

Witam. Jakie MMORPG po Polsku polecacie na chwilę obecną ?
W co grałem:
Metin, 4story, NosTale, LastChaos, Margonem.
Coś co jeszcze żyje… ?

Jeśli podobało ci się 4story to polecam 4story ancient ale to jest jeszcze wersja sprzed GOR. A co do innych mmorpg dostaniesz to co zawsze : WOW,FFXIV,ESO,BDO,GW2

WOW,FFXIV,ESO,BDO,GW2 raczej nie jest po polsku

1lajk

Z wyżej wymienionych najlepiej rozwija się teraz FFXIV, niedawno wszedł nowy dodatek i gra mocno podskoczyła pod względem grania jak i oglądalności - na twitchu chociażby w godzinach szczytu z 1000 widzów do 5-6 tysięcy, według różnych statystyk typu mmo-population jest top3 grą pod względem liczby grających ludzi (spora zasługa możliwości grania na wielu platformach, nie tylko PC).

Sorry, ale nie dość, że na rynku jest posucha i każdemu poleca się te same kilka topowych tytułów, to ty mój drogi chcesz jeszcze by gra była po polsku? Ciężko będzie, ale w naszym języku masz Neverwintera (tylko do pewnego momentu), Soulworker był po polsku, ale wg newsow guru już chyba nie jest. Do WoWa jest specjalny addon spolszczający questy i chyba skille. ESO też ma jakiś addon spolszczający ale póki co niewiele daje - questy wciąż są w oryginale.

The Crew i The Crew 2 są po polsku. I nawet wciągają. I ARK Survival Evolved także po polsku, kiedyś kupiłem w promocji na Steamie, ale stwierdzam, że to przelicytowana gierka. A najlepsze Polskie MMO to War Thunder i DOTA2. Tyle, że one nie wciągają. Bo to nie MMOrpg.
Ja Ci polecam ArcheAge. Jak czegoś nie wiesz to pytaj się na czacie w AA po Polsku to Ci pomożemy. Jest tu sporo Polaków.

Albion Online jest po Polsku. Gra trzyma się cały czas całkiem nieźle.