Jakie obecnie jest sytuacja w RQ?

"ruska", rosyjska jak już coś http://c3201142.cdn03.imgwykop.pl/comment_5ru3xc97EmZi0s4uhoB0DQ3vFS7kl1TX.gif

Alven widać że jesteś jakimś kidem RQ, bronisz tej gry bo wydałeś kilkaset złoty i boisz się przyznać że to słaba gra i nie opłacało się? Wszystkie twoje posty są o tej grze, więc nie zdziwił bym się gdyś zrobił konto tylko żeby bronić swej ukochanej. Pozdro

"ruska", rosyjska jak już coś http://c3201142.cdn03.imgwykop.pl/comment_5ru3xc97EmZi0s4uhoB0DQ3vFS7kl1TX.gifAlven widać że jesteś jakimś kidem RQ, bronisz tej gry bo wydałeś kilkaset złoty i boisz się przyznać że to słaba gra i nie opłacało się? Wszystkie twoje posty są o tej grze, więc nie zdziwił bym się gdyś zrobił konto tylko żeby bronić swej ukochanej. Pozdro

Uzumachi nie, nie jestem zadnym 'kidem' RQ, wypowiadam sie na temat tej gry poniewaz obecnie gram w ta gre, a nie jestem typem czlowieka, ktory zmienia gre po miesiacu grania (no chyba ze gra jest faktycznie slaba). Gra sama w sobie nie jest slaba jednak jej atrakcyjnosc zalezy w duzej mierze od ilosci graczy, a na polskim serwerze tych graczy bylo malo, a jest coraz mniej. Dla Twojej wiadomosci wydalem w sumie jakies 200-300zl moze troche wiecej, w kazdym razie nie jest to dla mnie duzo poniewaz nie mieszkam w Polsce, a co najwazniejsze - nie - nie zaluje wlozonej kasy w RQ poniewaz przez okres w ktorym gralem, gralo sie naprawde swietnie, a gra dostarczyla dostatecznych wrazen ;)

No i na zakonczenie, cos dla ludzi Twojego pokroju :

http://pl.memgenerator.pl/mem-image/haters-gonna-hate-pl-ffffff-29

Alven jesteś Kider RQ ponieważ jak byliście nic nieznaczącą gildią w RQ to lizaliście d*pę gildii RAGE gdzie potem jak przestała grać cała stara ekipa z CBT i OBT to zaczęliście coś osiągać w tej grze. Wracając do RQ to ta gra jest mizerną kopią Ragnaroka w którego grałem ponad 7 lat. RQ nie ma dobrego END GAME więc ta gra teoretycznie ssie bo jak gra polega na wydaj $$ i bądź bogiem przez 2-3 miesiące to proszę Cię... Znam ludzi co wydali ponad 500 złoty na tą głupią grę i potem rodzi się pytanie w głowie skąd tacy debile się biorą.

A wracając do tematu mojego speed hacka to tak będę oszukiwać bo nie mam zamiaru wydać ani grosza, a znam metody na pozyskiwanie ciekawych rzeczy za pomocą cheatów. Ty płacisz ja Cheatuje i każdy jest szczęśliwy. Ale jeszcze nie wiem czy wrócę do RQ ponieważ w wolnych chwilach gram w WildStara który jest w 100% lepszą grą niż RQ.

@Alien

On jest dzieckiem bo wydaje hajs na grę a ty jesteś śmieciem który nie potrafi grać uczciwie tylko napierdzielasz na dopalaczach jak lamus bez szkoły <3

Osobiście nie wydałem ani grosza na tą grę i nie mam zamiaru wydać, ale jak bym miał wybierać to jednak wolał bym być nazywanym dzieckiem niż śmieciem(ot taka to moja logika)...

warn_ico.png
Warn za obrazę innych użytkowników. - Might

Poza tym zobaczymy kto bedzie bardziej "nietykalny" przez administracje - dziecko, ktore wydaje hajs czy smiec lecacy na dopalaczach :)

Koniec gry bliski dlatego też kochana CENEGA robi : W ten 'Czarny Piątek' rozpocznie się wielka wyprzedaż, dzięki której wszyscy Bohaterowie Aury będą mogli liczyć na

ogromne obniżki cenowe. 50 % zniżki na wiele , lecz czy nie oznacza to by się nachapać Pienążków i po chwili zamknąć serwer ? Jak sądzicie ?

Alven... ty nawet mojego nicku nie poznasz. Bogacz ? Proszę Cię... dzieciak który wydaje pieniądze rodziców na grę ^^ śmiech na sali serio. Rozumiem jakbyś jeszcze sam coś w życiu osiągnął i wydawał własne pieniądze. Ale rodziców ? Człowieku z czym ty do ludzi.

A w grach lubię oszukiwać ponieważ to pokazuje, że developerzy powinni się zająć grą i zwalczać CHEATY. Jak na RU RQ za speed hacka nie ma bana, a na PL RQ ban na 7 dni to PROSZĘ WAS jakie to zwalczanie OSZUSTÓW ? Żadne. Dlatego się nie dziwcie, że ludzie oszukują gdy gra jest totalnie syfna. I będę w nią grał tylko by uprzykrzać życie innym graczom ( tak lubię to ).

@Alien

I teraz przekonałeś mnie do moich racji

Po prostu masz małego i oszustwami próbujesz to nadrobić...

Pamiętaj, że jest takie słynne powiedzenie

"Lew z małym przyrodzeniem, głośno ryczeć musi"

co w twoim przypadku brzmi idealnie <3

Alven... ty nawet mojego nicku nie poznasz. Bogacz ? Proszę Cię... dzieciak który wydaje pieniądze rodziców na grę ^^ śmiech na sali serio. Rozumiem jakbyś jeszcze sam coś w życiu osiągnął i wydawał własne pieniądze. Ale rodziców ? Człowieku z czym ty do ludzi.

Widze, ze znawca mojego zycia prywatnego sie znalazl.. ^^ Otoz kolego nie, nie "baluje za hajs rodzicow" mam staly dochod z pewnych zrodel - jakich? To moja prywatna sprawa :)

P.S. Jak sie spotkamy na 1 serwerze nie ciezko bedzie Cie "zlokalizowac" - Twoje zachowanie jest po prostu zbyt dziecinne i zbyt 'na pokaz' tak wiec sadze, ze predzej czy pozniej sam sie zdradzisz ^_^

mam staly dochod z pewnych zrodel - jakich? To moja prywatna sprawa

Babcia? :lol:

Cześć wam :) skorzystam z tematu i zapytam . Chciałbym zacząć grę w RQ. Czy możecie doradzić mi czy skierować swój wolny czas na serwer PL czy na wersję EU? Dodatkowo czy dobrze wybrałem mmorpg pod względem społeczności? ( liczebność - wiadomo z jakością graczy wszędzie jest różnie) .

Znaczy się tak nie polecam, ani tej ani tej wszystko nastawione na premium konto, za małe spoty po 20 typa bije wilkołaki na strasznie małej mapie, na każdym sensownym spocie tak jest. Liczą się tylko dwie klasy assasin i mag, Zrobisz tanka to i tak nic nie przeżyjesz.

:D w gre gra dziennie 200 osób więc d*pa

kiedyś w nią grałem i bylo ponad 2k online czemu tak spadlo;/

A jak myslisz? Support slaby, a IS przesadony. Po za tym wiekszosc szanujacych sie graczy nie ma ochoty grac z polaczkami. Ja zrezygnowalem ze wzgledu na community.

Gra ktoś jeszcze w RQ czy gra umiera śmiercią naturalną ?

Pytam bo w oczekiwaniu na inne tytuły nie mam co robić ,a to chyba jedyna gra mmo z gatunku izometryków ( oczywiście nie biorę tutaj pod uwagę wiekowych tytułów)

Pamiętam na początku roku jak była CBT to gra była wciągająca i była niezła zabawa, potem na OBT już było coraz gorzej aż się grać odechciało ...

Podczas cbt gra mi się podobała nie przypuszczałem że mnie tak wciągnie ale już na obt to porażka nie wiem co się stało z tą grą .

PL upadnie predzej czy pozniej dlatego moge polecic wersje steamowa.

Prawda jest taka, że gra ma to coś, ale tylko przy pierwszym razie. W moim przypadku była to wersja PL, ale niestety urok pierwszego razu też szybko przemija. Gra jest naprawdę świetna, ale wymagane płatności + wiele innych rzeczy po prostu odrzucają i po kilku dniach zwyczajnie o niej zapominasz :)

P.S. W grę grają tylko osoby które już wydały krocie i szkoda im tej kasy, zapewne większość tego cholernie żałuje, ale to ich wina. Nie polecam w ogóle zaczynać ani na polskiej wersji, europejskiej czy chociażby ruskiej.

Jak by co to w biedrze jest ta gra za 20 zl + troszke dupereli np iles tam dni preium itd.

Sam sie zastanawialem, ale watpie by jeszcze bylo warto w to grac po tym co piszecie.