Jakiej muzyki słuchasz podczas grania?

Jakiej muzyki słuchacie do gier?

Piszemy rodzaj muzyki i gra.

Ja słucham Eminema gdy gram w LoLa

Muzyki klasycznej gdy pocinam w rpg.

Rammstein tu, rammstein tam, rammstein wszędzie gdzie się da.

Słuchałam radia, bo u mnie ono grało non-stop. Niestety, Eskę Rock zlikwidowali i teraz słucham tylko ciszy, albo samej gry.

Słoń czyli rap, lub jakiegoś punka (panka). Może być też coś ostrzejszego ;).

Slucham dzwiekow z gry. Uwazam, ze tylko dzieki takiemu zabiegowi jestesmy w stanie doswiadczyc immersji, bo to muzyka i odglosy otoczenia buduja klimat. Sprawiaja, ze mozemy zatopic sie w swiecie gry i czasem nawet zpaoniec, ze otaczaja nas sciany, a my tylko gapimy sie w ekran.

Muzyke uznaje tylko w takich grach jak football manager albo fifa/pes. Wtedy leci muzyka, jaka lubie, a ze rozrzut gatunkowy jest spory, to nie bede wszystkiego wymieniac. Znajdzie sie miejsce dla hard rocka, heavy metalu, muzyki klasycznej, ale rowniez dla popu, muzyki elektronicznej, roznych dzwiekow na kwasie.

Ja słucham rapu offspring greenday

xDDD

ja tego xD

Wszystkich jej piosenek słucham xD

Ja słucham samej gry no chyba, że pocinam w jakieś MOBA to najczęściej Offspringa.

Kiedyś, lata temu gdy ostro grindowałem po 10-15h była to dyskografia Linkin Parku, teraz gdy gram dla czystej przyjemności są to dźwięki z gry. Nic innego nie oddaje tak klimatu jak dopasowany BGM.

Rzadko słucham bo gadam z kumplami przez skype ale już to jakąś stacje w openFM

@Forvsol1 Kolega też z okolic Łodzi? Teraz można się delektować VOXem :)

Tego co słucham zależy przede wszystkim od gry. Dlatego korzystam z dobrodziejstwa Groovesharka. Mogę słuchać czego akurat potrzebuje.

Ja, kiedy gram w LoL'a to słucham tylko dźwięków z gry. Jak słucham do tego jakiejś muzyczki, nie mogę się skoncentrować i nie mogę tak grać ._. No chyba, że włączę sobie Kota Piekarza :D

Dupstep- mmo z non targetem:)

Metal- fps

Dupstep- lol

Lol i rpg - coś wesołego, co można pośpiewać, raczej stary dobry rock i blues: ACDC, Aerosmith, Queen

FPS - tutaj tylko dźwięki z gry, bo trzeba słuchać kiedy ktoś strzela, kiedy leci jakiś odrzutowiec, kiedy komuś potrzeba ammo/apteczki.

W strzelankach niczego bo słuch jest ważny jak ktoś próbuje cie podejść od tyłu albo czołg z maskowaniem pod ciebie podjeżdża :) W rpgach głownie słucham muzyki z gry bo ona na prawdę oddaje jej klimat (patrz skyrim), a w docie jak mi się announcer znudzi to słucham głównie jakiegoś dnb

LoL - Odpalam sobie zazwyczaj 100% metallica

Fps - Dźwięki z gry

RPG - Dźwięki z gry

Gry wyścigowe - Znowu dźwięki z gry :o

Dźwięki z gry, chyba że gram w LoL-a, to wtedy zapuszczam coś z Audiomachine, Sabaton, Manowar lub Rage Against The Machine.

Soad (System of a down), gorilaz, All that remains, Children of bodom. :ph34r: jeszce to z okazji świąt

:)

Zależy ,

Jak gram w coś z ciężkim klimatem typu Diablo 3/2 , Path Of Exile to SoundTrack z Killing Floora ( na youtubie można znaleźć ) / Jakiś ostry Rock

Jak w LoL'a to odgłosy z gry / coś spokojnego przy czym można się skupić , chodź zwykle gram z kimś przez komunikatory głosowe

FPS'y , tylko dźwięki z gry.

FPS-ACDC,Guns N' Roses i najróżniejsze soundtracki z gier lub sam dźwięk z gry.

RPG-100% dźwięki z gry

Pozostałe-Zależy od sytuacji w grze. :I