Jakiej muzyki słuchasz podczas grania?

Od Hip-Hop'u po Pop i Rock aż do Elektronicznej :)

O ile w singlach wiadomo, wczuwam się w klimat wraz z muzyką z gry, o tyle w mmo/moba zawsze, niezmiennie, Daft Punk, głównie album Discovery. Relaks, chill, głowa się sama buja ;)

Nie ma lepszej nuty do grania niż dobry Hardstyle

Hardcore*

warn_ico.png
Hardwarn* ~ NS

Pierwszy warn!!!

66413-attention-viperormiata-nerd-alert-1912-so-much-win_inline-jpgdateline1359787639.jpg

warn_ico.png
Posty można edytować, to aż takie trudne? ~ NS

Rock / Metal i odmiany czyli Skillet, Machinae Supremacy, Stealing Eden, Linkin Park, Bullet For My Valentine, ONE OK ROCK i wiele innych. ^^

A ja zawsze białego króla (czyt. eminem)

Zależy.. War Thunder - Sabaton Aces in Exile, Iron Maiden Aces High, Iron Maiden Flight 666

TF 2 - w to gram dłużej, raczej całe albumy.. Behemoth - Demigod, Iron Maiden - Fear of the Dark, Iron Maiden - Dance of Death..

BF P4F - Sabaton 40:1, Sabaton Ubrisig, Sabaton Primo Victoria i inne piosenki Sabatonu.

Strzelanki- brak muzyki, nawet czkanie komara powinno być słychać zza winkla.

mmo- radio internetowe typu fantasy/muzyka z gier albo jakiś e-book.

LoL- muzyka rockowa głównie, albo taka z tych epickich lub podnoszących morale, if you know what I mean.

Różnie, ale głównie Sabaton, Gurala, albo Eminema.

zależy. Jak gra ma dobry soundtrack pasujący do niej to tego słucham. W przeciwnym wypadku włączam winampa i się losują piosenki spośród około 1000 utworów :P

JA do FPSÓW nie słucham muzyki w ogóle chyba, że na jakimś DMIE gram :) mmo-głównie radia internetowe ale ostatnio też zacząłem słuchać czwórki :) dobra muzyka leci.mmo i inne gierki przy których dzwięk nie jest potrzebny jakis mocny metal :D Obituary Sepultura or jakies dziwne albumy znalezione na YT :D kiedyś trzeba znależć czas na szukanie ciekawej muzy :)

Gdy gram w RPG to dźwięki z gry , gdy gram w coś innego to też dźwięki z gry, tylko od czasu do czasu słucham muzyki podczas grania , ale jak już słucham to jakieś epickie OST ,albo metalowe covery czegoś.

Czegoś co daje jeszcze lepszy klimat w grze. Więc praktycznie każdy typ muzyki. Rap // Rock etc.

Coś w tym guście.

Amerykanskiego Rapu jak mozna wywnioskowac po moim zdjeciu profilowym. Muzyka zawsze musi byc nawet kiedy gram w CSa zeby na chwile odplynac sluchajac ulubionej muzyki.

Zazwyczaj Electro, Dubstep itp.

fajnie mi sie gra z muzyką elektroniczną, bez słów mimo że na codzień jej nie słucham

Jakiej muzyki słuchacie do gier?

Piszemy rodzaj muzyki i gra.

Ja słucham Eminema gdy gram w LoLa

Muzyki klasycznej gdy pocinam w rpg.

W dużej mierze słucham wszystkiego to co mi wpadnie w ucho (podoba) i zazwyczaj nie patrzę na gatunek jak i zespoły bo większość piosenek które mi się podobają w zespołach są wyjątkowe i odstają od innych ich tytułów tak samo mam z gatunkami, oczywiście są gatunki w których mam więcej piosenek które mi się podobają (ale nie jestem w stanie ich stwierdzić) . Tak wiec słucham zarówno popu, rapu czy rocka. Najmniej w sumie disco polo.
Z moich ostatnich odkryć polecam Lil pump https://preorder.pl/muzyka/2350923,lil-pump - rap, ktory słucha sie naprawdę dobrze.

Podczas grania w Sea of Thieves oczywiście tylko i wyłącznie szanty! A jest ich dużo i to całkiem fajnych, np : https://youtu.be/SLiNQhQr4G4